A Kesim Tesettür Gelinlik Modelleri

Pelerin Kol Detaylı A Kesim Tesettür Gelinlik
Pelerin Kol Detaylı A Kesim Tesettür Gelinlik
Romantik kasnak işlemelerin zarif uyumunun yakalandığı A kesim tesettür gelinlik. Duru güzelliğin yansıtıldığı modelin omuzlardan başlayan pelerini andıran detayı, kap duruşuyla ili farklı görünüm sunuyor. Üzerindeki dikey işlemeler vücudu daha ince gösterecek bir illüzyon yaratıyor.
Hakim Yaka Omuz Sarkaçlı A Kesim Tesettür Gelinlik
Hakim Yaka Omuz Sarkaçlı A Kesim Tesettür Gelinlik
3 boyutlu çiçeklerin minik boncuk işlemelerle buluştuğu A kesim tesettür gelinlik. Kendinden emin duruşun simgesi hakim yaka kusursuz işçiliğe sahip gövdeyle harikulade uyum içerisinde. Hacimli ışıltılı eteği ve dantellerin zarif özetini hissettiren kenar suyu ile şık bir model.
Lez Dantel Üzeri Sarkaç  İşlemeli A Kesim Tesettür Gelinlik
Lez Dantel Üzeri Sarkaç İşlemeli A Kesim Tesettür Gelinlik
Dikkat çekici güzellikte özgün tasarıma sahip A kesim tesettür gelinlik. Gerdanlığı andıran boncuk işlemeleri, hacimli bir omuz için oluşturulan sarkaçlarla uyum içerisinde. Romantik ruhu yansıtan lez dantel gelinliğin göz alıcı güzelliğinin başrolü. Görkemli bir düğün için ideal tercih.
Dantel İşlemeli Otriş Kemer Detaylı A Kesim Tesettür Gelinlik
Dantel İşlemeli Otriş Kemer Detaylı A Kesim Tesettür Gelinlik
Romantik detaylar, özenli işçiliğin hakim olduğu A kesim tesettür gelinlik. Üst gövdeyi fit gösteren işlemeler ve bel bölgesindeki taşlı otriş kemer belin incecik görünmesini sağlıyor. Işıltılı kabarık eteği ve katedral kuyruğu görkemli düğün girişinde tüm gözleri üzerine çekecek.
Dantel İşlemeli Kuyruklu A Kesim Tesettür Gelinlik
Dantel İşlemeli Kuyruklu A Kesim Tesettür Gelinlik
Hacimli eteğiyle nefes kesen A kesim tesettür gelinlik modeli. Dantelin baştan çıkarıcı etkisinin hakim olduğu gelinliğin üzerindeki işlemeler oldukça çarpıcı ve romantik. Omuzlardaki ince otriş detayı vatka görevi üstlenerek hacim bir duruş oluşturuyor. Işıltılı tül eteği ve kenarsuyu detayıyla gönülleri fethedecek sıra dışı bir tasarım.
Simli Tül Üzeri Dantel İşlemeli A Kesim Tesettür Gelinlik
Simli Tül Üzeri Dantel İşlemeli A Kesim Tesettür Gelinlik
Nefes kesici güzellikte A kesim tesettür gelinlik. Üst bedenin tam oturuşu ve üzerindeki harikulade dantel işlemeler fazlasıyla baş döndürücü. Kabarık hacimli eteği ve üzerindeki aplike danteller ışıltılı tülle birleşerek gelinliğin bütününe eşlik ediyor. Sırttaki çapraz ipler ve katedral kuyruğuyla tarihi mekanlara çok yakışacak bir model.
Pelerin Detaylı Hakim Yaka A Kesim Tesettür Gelinlik
Pelerin Detaylı Hakim Yaka A Kesim Tesettür Gelinlik
Kusursuz güzelliğin el işçiliğiyle buluştuğu A kesim tesettür gelinlik. Hakim yakanın Feminen duruşu payet işlemelerle birleşerek modern ve ışıltılı bir görünüm sunuyor. Omuzlardan süzülen pelerin tül detayı gelinliğe canlılık katarken, tamamında yer alan parlak kumaş gecenin yıldızı olacak.
Kristal İşlemeli Balon Kol Broş Detaylı A Kesim Tesettür Gelinlik
Kristal İşlemeli Balon Kol Broş Detaylı A Kesim Tesettür Gelinlik
Kraliyet etkisi yaratarak sofistike bir duruş sergileyen A kesim tesettür gelinlik. Geçmişin zarifliğini günümüze taşıyan gelinliğin üzerindeki kristal işlemeler el işçiliğinin en güzel simgesi. Balon kol ve bel bölgesindeki broş detayıyla alışılmışın dışında eşsiz bir model.
İspanyol Kol 3 Boyut Çiçekli A Kesim Tesettür Gelinlik
İspanyol Kol 3 Boyut Çiçekli A Kesim Tesettür Gelinlik
Bahar esintilerinin boy gösterdiği romantik A kesim tesettür gelinlik. İlkbahar ve yaz gelinlerinin gönlünü çalacak modelin üzerindeki üç boyutlu çiçekler, enfes bir görsel şölen oluşturuyor. Gelinliği canlı tutacak İspanyol kollar hareket ettikçe çarpıcı ve romantik bir siluet oluşturacak.
Havuz Yaka Sarkaç Payet İşlemeli A Kesim Tesettür Gelinlik
Havuz Yaka Sarkaç Payet İşlemeli A Kesim Tesettür Gelinlik
İlk görüşte aşk yaşatacak sıra dışı A kesim tesettür gelinlik. Yoğun el işçiliğiyle özenle tasarlanan gelinliğin üzerindeki sarkaç detaylar, romantik ruhun en keyifli simgesi. Işıltılı tülle birleştirilen payet işlemeler ve sırt detayıyla nefes kesici bir model.
3D İşlemeli Hakim Yaka A Kesim Tesettür Gelinlik
3D İşlemeli Hakim Yaka A Kesim Tesettür Gelinlik
Hakim Yaka 3D İşlemeli A Kesim Tesettür Gelinlik
Hakim Yaka 3D İşlemeli A Kesim Tesettür Gelinlik
Taş İşlemeli Uzun Kollu A Kesim Tesettür Gelinlik
Taş İşlemeli Uzun Kollu A Kesim Tesettür Gelinlik

A Kesim Tesettür Gelinlik Modelleri Sık Sorulan Sorular

A kesim tesettür gelinlik, bedenin üst kısmını saran ve aşağı doğru A harfi görünümünü andıran bir tasarımdır. A tesettür gelinlik modeli hemen her beden ile uyumlu olabilecek dizaynıyla oldukça fazla seçenek sunar. Kapalı gelin adayları tarafından yoğun talep gören bu tasarımlar, fit görünümlü vücut tipinden armut vücuda, ters üçgen vücut tipinden kum saati vücut tipine kadar her bedene özgü olacak şekilde tercih edebilirler. A kesim gelinlik tesettür modelinin kapalı gelinler tarafından tercih edilme sebepleri arasında bedene yakışması, kusurları örtmesi ve göze hoş gelmesi gibi birtakım detaylar yer alır. Ayrıca boyu uzun göstermesi de kısa boylu kadınların yoğun olarak tercih etmesindeki en büyük nedenler arasında gösterilebilir.

A Kesim Tesettür Gelinlik Modeli İle Geceni Parlat

Göz alıcı güzelliği ve ihtişamlı görünümleri ile kalpleri titreten tesettür A kesim gelinlik modelleri farklı renk ve detayları ile görücüye çıkar. Her gelin adayı için tavsiye edilen bu modellerde sevilerek giyilen ve tercih listesinde başı çeken bi modeldir. Zarif bir görünüm isteyenlerin ilk başvurduğu tasarımlar arasında yer alan bu modellerde mevsim ve konsepte uygun olan oldukça fazla seçenek bulunur. Kol ve yaka bölümünde ya da etek kısmında kendi zevkiniz doğrultusunda eklemeler ve ya çıkarmalar yapabileceğiniz işlevsel ürünler olarak herkesin zevkine bırakılır. ihtişamlı ya da duru güzelliklere sahip olan A kesim tesettürlü gelinlik tasarımları arasında kuyruk detayı ile güçlendirilmiş olan etek tasarımlarına da bir göz atabilirsiniz.

Her mevsim düğün konseptine uyum sağlayan birbirinden şık ve rahat A kesim gelinlik modelleri, en tarz görünümleri ile beğeniye sunulur. Kapalı gelin adayları için önemli bir yere sahip olan bu modellerde sade ve romantik dokunuşlar esas alınır. Klasik model tesettür gelinlik tasarımlarında da sıkça rastlanan ise vintage A kesim gelinlik modelleridir. Ayrıca bu modellerde tercih edilen yaka tipi de hakim yaka tipidir. A kesim tesettürlü gelinlik modellerinin boyun kısmı tam veya yarım kapalı olacak şekilde tasarlanması beklenir. Bu çerçeve doğrultusunda sadece tüm vücut ile birlikte baş kısmının da kapalı olması sağlanır. Boyun kısmını da uzun göstermesi ve daha bir şık durması için dizayn edilen bu modeller, yeni nesil tasarımların yer aldığı parçalardır.

En Özel Anlara İmzasını Atan Modern Tasarımlar

A kesim gelinlik modelleri tesettür tasarımlarının içerisinde özellikleriyle göze hitap eden birçok farklı parça bulunur. Bunlar içerisinde oldukça iddialı olan bol taşlı ve işlemeli olan modellerdir. Boydan boya taş ve pulla işlenen ve görünüş olarak da görenlerin ilgi odağı haline gelen A kesim tesettür gelinlik modelleri, farklı kumaş detaylarıyla da adından sıkça söz ettirmeyi başarır. Düğün gününüzde tüm davetlilerin hayran bakışlarına maruz kalmak ve görünüşünüz ile herkesin beğenisini kazanmak adına kendi tarzınızı yansıtabilecek tasarımları tercih edebilirsiniz. Zarif uyumun duru güzellikler ile ahenk yakaladığı, pelerini andıran güçlü tasarımların damgasını vurduğu ve ideal bir kullanım fırsatı tanıyan A kesim gelinlik modelleri tesettür formunda olacak şekilde giyinebilirsiniz.

Tesettür A kesim gelinlik modelini dantel şıklığı ile keşfetmek isterseniz Fransız dantellerinin canlılık kazandırdığı gelinlik modellerine bir göz atabilirsiniz. A kesim gelinlik modelleri tesettür detayı ile farkındalık yaratan ürünleri her sezon deneyebilirsiniz. Modası geçmeyen ve kalıcılığını hep koruyan bu tasarım tesettür gelinlik modelleri ile siz de ideal bir gelinlik giyinebilirsiniz. Fransız detayı ile görsellik kazandırılan ve kol, etek uçları veya komple detay işlenen özgün parçaları üzerinizde deneyerek, sizi nasıl etkisi altına aldığını anlamlandırabilirsiniz. Bununla birlikte kendinden gerdanlıklı A Kesim tesettür gelinlik modellerine de kolayca erişebilmeniz mümkündür.

Gelinlerin Tarzına Hitap Eden Favori A Kesim Gelinlik Modelleri

Hakim yaka omuz sarkaçlı, pelerin kol detaylı, lez dantel üzeri sarkaç A kesim tesettür gelinlik modellerindeki farklılıkları ve ışıltıyı kendi düğününüzde sergileyebilirsiniz. Bununla birlikte benzerlerinden farklı olsun isterseniz havuz yaka, sarkaç payet işlemeli A kesim gelinlik modellerini deneyebilirsiniz. Ayrıca şık ve ışıltılı olsun isteyenlerdenseniz İspanyol kol 3 boyutlu çiçekli gelinlik modelini de tercih edebilirsiniz. Trend tasarımlar arasında önerilen gelinlik modelleri içerisinden 3D işlemeli hakim yaka tasarımlarıyla farkındalığınızı oluşturabilirsiniz. Taş işlemeli ve boydan boya simli olan özgün parçaları da keşfederek, gecenin parlayan yıldızı olmanız mümkündür.

Sadeliğin ve duruluğun simgesi olan beyaz renkli A kesim gelinlik modellerine farklı renk ve tonlarında sahip olmanız mümkün kılınır. Beğendiğiniz ve düğününüzde giymek istediğiniz tesettürlü gelinlik modellerine A kesim kalıbıyla sahip olabilir ve kendi bedeninize göre ölçü yaptırabilirsiniz. Şık ve kaliteli gelinlik modelleri arasında kendi beğendiğiniz tasarımı seçerek, vücudunuza göre ideal olan seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Ayrıca otriş kemer detaylı, pelerinli, balon kol broş detayı ile güçlendirilmiş, sarkaç payetli ve daha pek çok özellikler ile donatılmış A kesim tesettür gelinlik modellerini keşfedebilirsiniz. Favori gelinlik modeliniz ile kendi düğününüzü unutulmaz anlara dönüştürebilir ve gelinliğiniz ile şık bir duruş sergileyebilirsiniz.
 

 

daha fazla

Gelinlik Randevusu Al

Hayallerini süsleyen gelinlik için randevu almayı unutma!
İlk defa gelinlik seçimi için randevu almak için formu doldurunuz

Kişisel Bilgileriniz Üçüncü Şahıslarla ve Çözüm Ortaklarıyla paylaşılmaz
KVKK- BAŞVURU FORMU

WhatsApp WhatsApp
X
×
{ "data":[{"event_name":"ViewContent","event_time":1683705907,"action_source":"website","event_id":"event.id.123","event_source_url":"https://www.yesimgelinlik.com/tesettur-gelinlik-modelleri/a-kesim-tesettur-gelinlik","user_data":{"client_ip_address":"34.96.146.40","client_user_agent":""}}],"test_event_code":"TEST79575"}