Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Kayıt Yap | Giriş Yap

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

2020 Gelinlik Modelleri

  • Listelenen: 13 Aralık 2017 11:11
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

2020 Gelinlik Modelleri

En güzel gelinlerin, en şık gelinlikleri ile eşsiz güzellikler sunacağı sezon…

2020 gelinlik modelleri, Başkent’te tasarlanmaya başladı. 2018’e girerken en güzel gelinlik modelleri, vitrinlerdeki yerlerini alıyor. 2020’ye hazırlık yapan moda evleri ve tasarımcılar, geleceğe övgüler sunuyor. En benzersiz ve daha önce tasarlanmamış şık ötesi sunumlar, 2020 gelinlik modelleri katalogları ile sunuluyor.

Yüksek teknoloji ile üretilen 2020 kumaşları, gelinliklerde şahane bir form kazanıyor. Kadın güzelliğini ve detay noktaları ön plana çıkaran tasarımlar ile bel kıvrımları, göğüs formları, omuzlar ve yaka kesimleri ile çok özel gelinlik modelleri tasarlanıyor.

Gelinlik Model Seçimi

Ankara gelinlikçileri ve moda evleri yeni sezon gelinlik modellerinde etek seçenekleri sunuyor. Kabarık gelinlik modelleri, uzun ve salaş etek, kuyruklu ve dar gelinlik modelleri, balık elbise modeli, kalem etek gelinlikleri, asimetrik kesim veya kısa etekli gelinlik modelleri ile her tarza uygun seçenekler sunuluyor.

2020 gelinlik modelleri arasında; ipek, tül, saten ve tafta kumaşlar yoğun olarak kullanılıyor. Ya çok kabarık etekler ya da kabarık olmayan düz etek modelleri sunuluyor. Daha yalın ve daha kozmos ayrıntılar sunuluyor. Her işlenen taş, gökkuşağı renklerini yansıtan, kristalize parlaklık sunuyor.

2020 Damatlık Modelleri

Damat şıklığı, kumaş dokusuyla artırılıyor. 2020 gelinlik modelleri için uygulanan billur parlaklıklar, smokin kumaşlarının dokularına katılarak, yapay olmayan ve sim görüntüsünden uzak gerçek kristal ışıltıları, minik detaylarıyla sunuluyor.

Listing ID: 8575a30e06494ff0

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.