Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Kayıt Yap | Giriş Yap

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Çankaya Gelinlik Firmaları

  • Listelenen: 13 Aralık 2017 11:58
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Çankaya Gelinlik Firmaları

Tunalı Hilmi Caddesi, Karum gelinlikçileri, Arjantin ve Filistin Caddeleri ve Kızılay gelinlikçileri ile Dünya’nın en şahane gelinlik modelleri sunuluyor. Çankaya gelinlik firmaları, en yeni model gelinlik, abiye, damatlık, kına kostümleri, nişan abiyeleri ve nedime kıyafetleri ile benzersiz ürünler sunuyor.

Dünya markaları ve becerikli tasarım ustalarının en yeni çizimleri, kumaş kalitesi, fason kabiliyeti ve işleme hünerleri ile Türkiye’nin en iyi gelinlik modelleri tasarlanıyor.

Yeni Yıla Özel Tasarım Gelinlik Modelleri

Şaşaa seven kadınlara bol işlemeli bol nakışlı gelinlikler, sadelikten hoşlananlar en asil modeller ve çılgın gelinlere en marjinal modeller ile eşsiz tasarımlar satışa sunuluyor. İsterseniz kendi modelinizi kendiniz belirleyebilir, sıra dışı bir tasarım dizayn ettirebilirsiniz.

Çankaya gelinlik firmaları, sadece katalog modellerini uygulamakta değil, çizim, tasarım ve kişiye özel sunumlarla, efsanevi gelinlik modelleri üretiyor.

Dilerseniz swarovskilerle işletin, dilerseniz altın, elmas ile… Uzun ya da kısa, duvaklı veya taçlı, şapkalı… Nasıl istiyorsanız, öyle olsun. Her bütçeye uygun fiyat seçenekleri, tasarımı çeşitlendirme, işleme fonksiyonları katma ve tam bedene uygun dikiş hünerleri ile kuğu gibi güzellikleri ortaya çıkaran, nitelikli tasarım ve dikiş ustaları bulunuyor.

Gelinlik Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Model, en belirleyici unsurdur. Kumaş kalitesi, işlemeler ve işçilik, Çankaya gelinlik firmaları ve çizelgelerinin önemli kriterleridir. Kullanılan malzeme, dikiş aşma ve süreci hesaplanırken en önemli değer, el işçiliğidir. Fiyatlar bu şekilde belirlenir.

Listing ID: 615a30eb4987f2e

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın