Dar Gelinlik Modelleri

Dar Gelinlikler

Her gelinliğin duruşu ve genel yapısı farklı olur. Kimi gelinlik modelleri daha bol yapıda sunulurken kimisi de daha dar forma sahip halde üretilir ve bu doğrultuda tasarlanır. Dar gelinlikler her daim revaçta olmaya devam eder. Dar gelinlik modelleri 2020 senesinden bu yana moda evrenindeki yankılı sesiyle herkesin ilgisini çekmeyi başarmış bir gelinlik modeli olarak gelin adaylarının mutluluk düzeyini artırıyor. Üst seviyede yer alan dar gelinlik modelleri her yaştan kadının üzerinde şık bir görüntü oluşturuyor. Özellikle yaz ve ilkbahar gibi mevsimlerde gerçekleşecek olan düğünlerde tercih edilen bu gelinlik çeşidi, tüm zamanların en iyi gelinlik modellerinden biri olduğunu net bir biçimde kanıtlamış oluyor. Dar gelinlikler içerisinde birçok detay barınıyor bu yüzden dar gelinlik konusuna yüzeysel şekilde bakmak imkansız gibidir. Bu yüzden bu gelinlik modelinin kendi içinde de birden çok türe ayrıldığını bilmek önem arz ediyor. Örneğin kalem gelinlik, dar gelinlik modellerinin en çok sevilenidir ve uzun süredir de büyük beğeni alarak kullanılmaktadır. Kalem gelinliğin özelliği ise vücudu tamamen sarması ve daha esnek bir yapıya sahip olmasıdır. Bu şekilde işlevsel bir gelinlik haline gelir, aynı zamanda da şık bir duruş sergilemenin en iyi yollarından bir tanesidir. Dar gelinliklerin bu kadar beğenilmesinin asıl nedeni ise zarafet dolu bir duruşta tasarlanmaları ile doğrudan alakalı olmaktadır.

Dar Gelinlik Modelleri

Gelinlik her zaman için dar olmalı diyen gelin adaylarının en sevdiği seçenek dar gelinlik modelleridir. Bu gelinlikler tasarımsal açıdan dar bir yapıya sahip olurlar. Bu yapı nedeniyle de son derece ilgi çekici ve modern bir gelinlik görünümü ortaya çıkar. Dar gelinlikler pullu payetli, güpürlü ve saten yapıda olabilirler. Bu tamamen gelin adayının gelinliği üzerinde hangi detayları istediği ile alakalı olur. Dar gelinlik denildiği an straplez dar gelinlikler akla gelir. Bu tür gelinlikler her daim modern bir tarzı yansıtmak konusunda ustadır. Dar gelinlik modelleri ile oluşturulan tüm kombinler her zaman için özel bir yere sahiptir. Günümüze bakıldığı zaman birçok kadın dar gelinlik modellerini beğenir. Çünkü bu gelinlikler ana hatlarıyla çoğu zaman elit bir tarzı simgeler. Kruvaze yaka dar gelinlik modelleri de 2021 senesine damgasını vurmaya devam etmişti. 2022 gelinlik modası konusunda bu durum hiçbir şekilde değişmedi. Kruvaze yaka gelinlikler hala çok revaçtadır. Göz alıcı bir gelinliğe sahip olmak için dar gelinlik modellerini inceleyebilirsiniz.

Dar Uzun Gelinlik Modelleri

Hem dar hem de uzun olan gelinlik modelleri 2022 senesinde de popüler haldedir. Özellikle uzun boylu kadınların tercih etmekte olduğu uzun gelinlik modelleri, kişinin kendisini kuğu gibi hissetmesini sağlar. Elbette bu durum, uzun gelinlikleri kısa boylu kadınların giyemeyeceğini göstermez. Çünkü hangi gelinliğin kimde daha iyi duracağı hiçbir zaman önceden belli olmaz. Dar ve uzun olan gelinlik modellerinin duvak kısmı da uzun olur. Bu şekilde olmasının nedeni ise genel bir denge sağlamakla alakalıdır. Şatafatlı birkaç aksesuarla bu muhteşem gelinlik modelinin desteklenmesi gerekir. Daha iddialı bir gelin görünümü için bu son derece önemlidir. Gelinliğin vücudu tamamen sarması gerekir Ancak bu şekilde dar bir gelinlik olduğu belli olur.

Gelinlik Modelleri Dar Kesim

Gelinlik modelleri dar kesim şeklinde dikildiğinde normale göre çok daha çağdaş bir görünüm ortaya çıkar. Vücut hatlarını belli eden ve kişinin duruşunu daha dik bir hale getiren dar gelinlikler bir hayli şık görünür. Dar kesim gelinlik modellerinin en beğenilen detaylarından biri ise dantel detayıdır. Dantel detayı eklendiği her şeyde güzel durur. Öyle ki, bu durum dar kesim gelinlikler adına da geçerliliğini sürdürmektedir. Dar kesim gelinlik modellerinin en göz alıcı kısmı da vücudu olduğundan çok daha şekilli göstermesidir. Birçok kişi sırf bu durumdan dolayı dar kesim gelinlikleri tercih ediyor. Bu gelinliklere farklı renk katmak ise tamamen gelin adayının kendisine kalmış oluyor. 

Dar Kesim Gelinlik

Gelinlik dar olduğu zaman daha hoş bir görünüm ortaya çıkıyor. Dar kesim gelinlik modelleri her genç kızın hayalini süslemeye devam ediyor. Bu gelinlik modelinin bu kadar çok sevilmesinin en önemli nedenlerinden biri ise modern bir duruş sergilemesi ile yakından alakalıdır. Dar kesim gelinlikte yer alacak olan detayların her biri özel bir şekilde belirlenebilir. Sonuç olarak herkesin zevkleri aynı olmadığı için gelinliğin detayları da yüksek düzeyde değiştirilebilir. Bununla alakalı olarak herhangi bir uyumsuzluk ya da fikir anlaşmazlığı bulunmaz. Kimi gelin adayları şatafatlı giyimin yanında olurken kimisi de tercihini her zaman daha sade olan seçenekten yana kullanır. Temelde bu tür fikirler değişmez.

Dar Gelinlik Modelleri Fiyatları

Gelinlik fiyatları günümüzde her geçen zaman diliminde değişmektedir. Özellikle dar gelinlik modelleri fiyatları düğün hazırlığı yapan birçok kadının merakla araştırdığı konulardan birini oluşturur. Öyle ki bu konuyla alakalı internet ortamında yanlış bilgiler de gezinmektedir. Konuya dair net bir fiyat söylemek imkânsızdır. Çünkü her gelinliğin kumaşı, yapısı, işçiliği, yapılırken aldığı süre birbirine göre farklıdır. Bu yüzden de bir gelinlik daha pahalı iken diğeri ondan biraz daha ucuz olabilir. Bunun gibi durumlarda herhangi bir anormallik yoktur. Tam aksine çok doğal bir durumdur. Herkes kendi bütçesine uyum sağlayan bir gelinliği dilediği zaman istediği markadan bulabilir. Günümüzde birçok firma, aktif şekilde gelinlik üretimi yapmaktadır.

 

 

Gelinlik Randevusu Al

Hayallerini süsleyen gelinlik için randevu almayı unutma!
İlk defa gelinlik seçimi için randevu almak için formu doldurunuz

Kişisel Bilgileriniz Üçüncü Şahıslarla ve Çözüm Ortaklarıyla paylaşılmaz
KVKK- BAŞVURU FORMU

WhatsApp WhatsApp
X
×
{ "data":[{"event_name":"ViewContent","event_time":1683705966,"action_source":"website","event_id":"event.id.123","event_source_url":"https://www.yesimgelinlik.com/ozel-koleksiyonlar/dar-gelinlik-modelleri","user_data":{"client_ip_address":"34.96.146.40","client_user_agent":""}}],"test_event_code":"TEST79575"}