Helen Nişanlık Modelleri

Helen Nişanlık Modelleri Sık Sorulan Sorular

HELEN MODEL NİŞANLIK 

Helenistik nişanlık modelleri Antik Yunan çağına dayanır. Kabarık ve gösterişten uzak ancak, zarif ve özgür yapısı özgür ruhlu gelin adayları için ideal bir tercihtir. Antik Yunan dönemindeki tanrıçaların kıyafetlerinden esinlenilerek günümüze yorumlanmış şekliyle helen nişanlık modelleri dökümlü şifon kumaşlar ve asimetrik drapeler kullanılarak tasarlanır. A kesim nişanlık modelleri gibi A şeklinde inen eteğiyle kusursuz ve zarif  görünür.  Zarif görüntüsünün ardında aynı zamanda özgür ruhlu bir yapısı da vardır. Özellikle bohem ve vintage tarzı benimsemiş gelin adaylarının gönlünü fetheden helen nişanlık modelleri, verdiği hareket özgürlüğüyle nişan gününüzün rahat geçmesini sağlar. Böylesine rahat ve özgün tasarıma sahip helen model nişanlıklar, her vücut tipine uyum sağlamasıyla da oldukça avantajlıdır.  Daha çok dikdörtgen ve elma vücut tipine sahip gelin adayları için ideal olan helen nişanlıklar her vücut tipiyle uyum içerisindedir. Yani helen nişanlıkların yakışmayacağı vücut tipi yok diyebiliriz. Helen nişanlıkla, tasarımları gereği vücudun tüm kusurlarını örter ve vücudun dezavantajlı fazlalıklarını kamufle eder.

Helen nişanlıklar, alışılmış nişanlık modellerinin aksine tüm kalıpları yıktığı için herkes tarafından kucaklanılan bir model olmuştur. İster mini ister midi ister uzun olsun her formda ve boyda tasarlanır. Balık nişanlık modelleri arasında da yerini alan Helenistik nişanlıklar balık model drapelerle her zaman asil duruşun simgesi olmuştur. Salaş bir saç topuzu, hafif dalgalı doğal saç modelleri ve örgülü modeller helen nişanlık modelleri için biçilmiş kaftan gibidir.  Pastel tonlarda oluşan minimal çizgiler, fırfırlar, kaç kat etekler helen nişanlıkların en naif detaylarıdır. Helen nişanlık modellerinin yakışmayacağı nişan konsepti yoktur. Her ortama uyum sağlayan müthiş bir modeldir. Özellikle açık havada yapılan nişan konseptleri, kumsalda veya kır bahçesinde özgürce hareket etme imkanı verir. Helenistik nişanlık modellerinin en ihtişamlı olanı kaburga nişanlık modelleridir. Kabarık yapısı gereği adeta nefes kesicidir. Sadeleşmenin zıttı olmasına karşın gelin adaylarından geçer not almıştır.

Helen nişanlık modelleri, tüm dünyada etkisi altına almış sadeleşme akımının simgesi niteliğindedir. Şıklık, sadelik minimallik ve özgünlük adeta bu modelde toplanmıştır. Vintage ve bohem tarzların birleşimiyle oluşan göz kamaştırıcı etkisi vardır. Helen nişanlıkların en önemli özelliği salaşlığı ve rahatlığıdır. Gerek yaka tipi, gerek etek modeli olsun her bakımdan oldukça fazla seçenek sunar. Asimetrik helen nişanlık modelleri özellikle derin V yakası ve az kabarık eteğiyle kusursuz görünür. Eteğindeki asimetrik çizgi masal kitaplarındaki perileri andırır. Prenses nişanlık modellerinin Helenistik tarzda yorumlanışı peri masallarında gibi hissettirir. Basen bölgesi geniş armut vücut tipine sahip gelin adayları için ideal bir seçenektir. Özellikle Antik Yunan çağına vurgu yapan tek omuzlu helen nişanlık modelleri zamanda yolculuğa götürür. Nişanlığın helen tarzı olmasına vurgu yapan detaylardan biri tek omuzdur. Salaş tasarımlı bu nişanlıklar, şıklığı kadar rahatlığıyla da ön plandadır. Helen nişanlık modelleri yaka tipi olarak en yakışanlardan biri de illüzyon yaka tipidir. İllüzyon yaka ile birlikte hareketlendirilen üç boyutlu çiçekler, vitrinlerde yerini alır.  Zarif dantel işlemeler ve derin yırtmaç dekoltesiyle taçlandırılan bohem tarzı helen nişanlıklar,  kusursuzluğun vücut bulmuş şekli gibidir. Sıcak bir yaz  günü gün batımında davetlilerin arasında ilerlerken derin yırtmaç harika görünecektir. Helen nişanlık modelleri çeşit çeşit model seçenekleriyle her gelin adayının hayalini gerçeğe dönüştürür.  

2023 HELEN NİŞANLIK MODELLERİ

Modern tarzda kesimleri, nişanında rahatlığı önemseyen gelin adaylarının tercihi olan helen model nişanlıklar 2023’i birbirinden harika detaylarıyla karşılıyor. Bohem ve vintage tarzının harmanlanmasıyla oluşan helen nişanlıklar zarif ve nostaljik tasarımlarıyla 2023 yılının gözdesi oluyor. Uçuşan tül etekleri, salaş düğün konseptleri son yılların zaman geçtikçe popülerleşmesiyle 2023 yılına damgasını vurdu. 2023 helen nişanlık modelleri, kayık yaka, derin V yaka alternatifleriyle cesur ve Feminen bir duruş vadediyor. Kendi tarzını en özel şekilde yansıtmak isteyenlerin tercihi olan helen nişanlık modelleri 2023’de fırfırlar, kat kat eteklerle tasarlanıyor. Özellikle fırfırlı eteklerle kombinlenen karpuz veya bishop kol modelleri zamanda yolculuğa götürüyor. 2023 helen gelinlik modelleri Zarif ve nostaljik tasarımlarla ilgilenen gelin adayları için en iyisini sunmayı amaçlıyor. Salaş düşük omuzlar şıklığı ve rahatlığıyla göz kamaştırıyor. 2023 modasının nabzını tutan tek omuz detayını Helenistik nişanlık modellerinde de görmek mümkün. Helenistik havanın tam olarak yansıtıldığı tek omuz detayını 2023 yılında sıkça göreceğiz. Tülden tasarlanan balon kollar ve akışkan kumaşla tasarlanan 2023 helen nişanlık modelleri, 2023 trendini yakalamayı ve Antik Yunan havasını yaşatmayı amaçlıyor.

2023’i heyecanla bekleyen gelin adayları için derin bacak yırtmacı iddialı bir görünümü vadediyor. Cesur ve Feminen ruhun simgesi yırtmaç helen nişanlıklar, nefes kesici olmaya, 2023’e damgasını vurmaya hazırlanıyor. Helen nişanlık modelleri içerisinde 2023 balık helen gelinlik modellerini de görmek gelin adaylarını mutlu edecek. Omuzlardan aşağı dökülen peleriniyle kusursuz görünüşün simgesi haline gelen balık nişanlık modelleri Helenistik tarzla yeniden yorumlanıyor. 2023 helen nişanlık modelleri renkli işlemeleri ve ünlü tasarımcıların zarif detaylarıyla yeniden yorumlanıyor. Farklı olmak için mini ve midi model nişanlıklarda yine 2023’ün gözdeleri arasında.

2023 helen nişanlık modelleri, modern dünyanın yeniden yorumlanışını yansıtan detayları ve modern model seçenekleriyle her yıl canlılığını koruyacak bir modeldir.

HELEN NİŞANLIK FİYATLARI

Helen nişanlıklar, diğer nişanlık türlerine göre her zaman en çok tercih edilen nişanlık modellerinden olmuştur. Daha sakin yapısı ve işçilik gerektirmeyen duruşu fiyatlara da yansımıştır. Helen nişanlık fiyatları tasarlanırken kullanılan astar kumaşı, tülü, danteli, tül üzerindeki işlemeleri, ünlü tasarımcıya ait olup olmaması gibi özelliklerine göre şekillenir. Fiyat belirlemedeki bir diğer kriter ise hangi sezona ait olmasıdır. Sezonu yeni olan bir helen nişanlık diğer nişanlık modellerine göre daha yüksek fiyatlı olacaktır.

Kendisini tamamen özel hissetmek isteyen gelin adayları ise kişiye özel dikim tercih edebiliyor. Kişiye özel dikim, helen nişanlık fiyatları içerisinde yüksek bütçeli seçenekler arasında görülüyor.

Helen nişanlık modelleri, için bir diğer alternatif kiralama seçeneğidir. Dolabında yer olmayan veya kiralamak isteyen gelin adayları için uygun satın alma şekli kiralamadır.

Nişanlık alınırken, nişanlık için ayırılan bütçe aşılmayacak şekilde uygun fiyatlı modeller gözden geçirilmelidir. Böylelikle bütçe aşımı olmadan hayali kurulan nişanlığın sahibi olunabilir.

daha fazla

Gelinlik Randevusu Al

Hayallerini süsleyen gelinlik için randevu almayı unutma!
İlk defa gelinlik seçimi için randevu almak için formu doldurunuz

Kişisel Bilgileriniz Üçüncü Şahıslarla ve Çözüm Ortaklarıyla paylaşılmaz
KVKK- BAŞVURU FORMU

WhatsApp WhatsApp
X
×
{ "data":[{"event_name":"ViewContent","event_time":1683706012,"action_source":"website","event_id":"event.id.123","event_source_url":"https://www.yesimgelinlik.com/nisanlik/helen-nisanlik-modelleri","user_data":{"client_ip_address":"34.96.146.40","client_user_agent":""}}],"test_event_code":"TEST79575"}