Kısa Abiye Modelleri Sık Sorulan Sorular

Özel günlerde giyilebilen ve göz alıcı güzellikleri ile şık bir duruş sergilemenize yardımcı olan birçok farklı kısa abiye elbise tasarlanır. Kısa abiye modelleri birbirinden farklı tasarımlardan oluşan ve her sezona damga vuran kreasyonların arasında yer alır. Rahat bir giyim ve tarz bir görünüm için ideal olarak üretilen bu modeller herkesin zevkine uygun olacak şekilde çeşitlendirilir. Göze hoş gelen detaylara, dikkat çekici ayrıntılara sahip süslemeleri, minimal tarzı ile en özel anlarınızda size konfor ve estetiklik kazandırmaya aday ürünler olarak hazırlanır. Farklı kalıplarda tasarlanan kısa abiye modelleri arasından her mevsime hitap eden ve tüm sezona iddialı bir giriş yapan modellere göz atabilirsiniz. Kendi vücut hatlarınızı belirginleştirmek ve güçlü bir imaj yaratmak isteyen kadınların gardırobunda bulunması gereken kısa gece abiyeleri, özel gün ve etkinliklerin vazgeçilmez parçaları arasında yer edinir.

Kısa Abiye Modelleri ile Zarif ve Estetik Bir Görünüm

Beden hatlarınızı ön plana çıkarıp, tümüyle estetik bir görünüm sunan uzun abiye modelleri ile tüm zarafeti üzerinizde toplayabilirsiniz. Sunulan seçenekler arasından önü kısa arkası uzun abiye modelleri tercih edebilirsiniz. Kısa kollu olarak dizayn edilen ve farklı kesimleri ile sırt ya da göğüs bölgesinde şık detaylar ile görseli zenginleştirilen benzersiz modelleri keşfedebilirsiniz. Özel geceler için eşsiz bir renk olan kırmızı abiye modelini ya da nikahlarda giyime uygun olan beyaz abiye elbiselerini siz de deneyebilirsiniz. Abiye elbise kısa modellerinde öne çıkarılan estetik duruş ve zarif görünümü artıran kaliteli kumaş detayları ve ustaca işlenmiş dikiş teknikleri bulunur. Diz kısmının üzerinde biten abiye kısa kol detayları ile de görselliğinin artırılması hedeflenir. Tamamıyla vücudu saran abiye kısa elbiselerindeki konfor ve dış güzellik aynı ürünlerde kendini gösterir. Nişan elbisesi olarak da kadınların ilgi odağı haline gelen kısa kollu abiye modellerini siz de özel günlerinizde giyinebilirsiniz.

Mezuniyet elbiseleri kısa görünümleri dar veya geniş etek dikimi ile dikkatleri üzerine çeker. Üzerlerinde işlenen pullu payetli ve dantelli detayları ile hoş ve şık görünmek mümkündür. Kısa kollu abiye modellerinde bel, göğüs ve kol kısımlarında detayı artırılan saçaklı ipler, pırıltılı taşlar ve daha pek çok ayrıntı ile kadınların beğenisine sunulan pek çok tasarım yer alır. Kendi aurolarını açığa çıkarmalarında etkili olan kısa elbise abiye tasarımlarını özellikle söz elbisesi olarak giyinebilirsiniz. Unutulmaz anlara tanıklık edebilecek kısa abiye elbiseler ile doğru parçaları kombinleyerek, kusursuz görünebilirsiniz. Kısa elbise modelleri arasından işleme detayı ile göze çarpan ve tüm bedeni sıkı sıkıya saran gece elbisesi modellerini giyinerek, ışıl ışıl görünebilirsiniz.

Kısa Abiye Modelleri Elbiselerinde Birbirinden Farklı Kalıplar

Kısa düğün elbiseleri ile farklı bir görünüm kazanmak ve şık bir görünüm sergilemek isteyen kadınlar için Yeşim Gelinlik ve abiye stillerinin gözler önüne serdiği kısa formlarda dikilen derin V yaka, kayık yaka, tek omuz ve askılı gibi seçenekleri göz önünde bulundurabilirsiniz. Düğün elbiseleri olarak da birçok farklı kreasyonların yer aldığı tasarımlarda düşük kola dahil her türlü abiye modeline ulaşmanız mümkündür. Taş işleme ve danteller ile görselliğin artırıldığı farklı renklerde tasarlanarak, tüm kadınların beğenisine bırakıldığı özgün parçaları siz de özel gün ve etkinliklerde tercih edebilirsiniz. Sizi hayallerinizin de ötesine taşıyan renk ve model farklılıkları ile bezenmiş olan seçeneklere kolay yoldan ulaşabilirsiniz.

Kırmızı kısa abiye modeli gibi oldukça iddialı olan parçalardaki renk geçişleri ve kullanılan detayların yoğunluğu ile oldukça dikkat çeken tasarımlara yer verilir. Şık ya da sade modellerin yer verildiği kreasyonlar içerisinde albenisi yüksek olan dantelli elbise detayları ile işlenerek dış bütünlüğün sağlanması hedeflenir. Ayrıca kısa formuyla dikkat toplayan siyah kısa abiye modelindeki estetik dokunuşlar da boydan boya elbiseye asalet kazandırır. Geniş renk ve model alternatifi ile herkesin ruhuna dokunan elbise modellerini siz de keşfederek, bedeninize ve teninize uygun abiye modelleri üzerinde karar kılabilirsiniz.

Hem Göze Hem Bütçeye Hitap Eden Kısa Abiye Modelleri

Abiye modelleri kısa etek formları ile üretilerek, beden hatlarınızı açığa çıkarmayı başaran tarz kıyafetlerdir. Yeşim abiye elbisesi tasarımları arasında gösterilen kısa abiye elbise modelleri; derin V yaka, taş işlemeli, derin sırt dekolteli ve daha pek çok farklı seçenekleri kadınların zevkine bırakır. Dekoltesi derin olarak tasarlanan kıyafetler cesur pozların verilmesinde büyük rol oynar. Estetik ve iddialı bir görünüm sunmak isteyen kadınların zevklerini yansıtan abiye modelleri ile vücut tipinize uygun olan tasarımları göz önünde bulundurabilirsiniz.

Büyük beden abiye elbiselerinde de kendinizi şık ve estetik gösterebileceğiniz tasarımlara da kolayca erişebilirsiniz. Abiye elbiselerinin içinde kendinizi rahat hissedebileceğiniz modelleri tercih listesine ekleyebilirsiniz. Gözünüze hoş gelen birbirinden özel parçalara herkes gibi siz de sahip olabilirsiniz. Kısa abiye elbise fiyatları ile de cebinizi yakmayan tasarımları özel olarak sipariş verebilir ve beğendiğiniz kısa abiye elbiselerini davetlerde giyinebilirsiniz.
 

 

daha fazla

Gelinlik Randevusu Al

Hayallerini süsleyen gelinlik için randevu almayı unutma!
İlk defa gelinlik seçimi için randevu almak için formu doldurunuz

Kişisel Bilgileriniz Üçüncü Şahıslarla ve Çözüm Ortaklarıyla paylaşılmaz
KVKK- BAŞVURU FORMU

WhatsApp WhatsApp
X
×
{ "data":[{"event_name":"ViewContent","event_time":1683706004,"action_source":"website","event_id":"event.id.123","event_source_url":"https://www.yesimgelinlik.com/abiye/kisa-abiye-modelleri","user_data":{"client_ip_address":"34.96.146.40","client_user_agent":""}}],"test_event_code":"TEST79575"}