Prenses Nişanlık Modelleri

Prenses Nişanlık Modelleri Sık Sorulan Sorular

Prenses nişanlıklar ihtişam ve gösterişi bir arada isteyen kadınların ilk tercihi olmaktadır. Geniş omuz ve atletik vücut tipine sahip kadınlar için biçilmiş bir kaftandır. Özellikle balo salonu veya otellerde yapılacak olan nişan için oldukça doğru bir tercih olan bu model sayesinde bütün gözler üzerinizde toplanacak. Prenses nişanlık modeli hareketli yapısıyla size hem konforlu hem de ihtişamlı bir duruş sunmaktadır. Nişanlık modelleri içerisinde en sık tercih edilen model olmakla birlikte ince belli ama basenlerini gizlemek isteyen kadınlar için kamufle görevini üstlenmektedir. Biraz romantizm birazda zarafeti bir arada isteyen gelin adayları prenses nişanlık modellerine oldukça ilgi göstermektedir.

Prenses model nişanlık, eteğin başlangıç noktasından kabarık bir şekilde aşağı inmesiyle bilinir. Kabarık eteği isminde olduğu gibi prenses hissi verir. Kabarık nişanlık ve balo tipi nişanlık olarak da bilinen prenses nişanlık modelleri, her gelin adayı için avantajlı bir tercihtir. Hangi vücut tipinde olunursa olsun tüm kusurları kapatacağı için oldukça avantajlı bir modeldir. Özellikle armut vücut tipine sahip gelin adaylarının kurtarıcısıdır. Zevke ve tarza bağlı olarak taşlı, straplez, payet dantel detaylı alternatifleri vardır.

Nişanlık modelleri içerisinde trendlerde yer alan prenses nişanlık aynı vücut tipine sahip A kesim nişanlık modelini takip etmektedir. Tıpkı A şeklinde inen eteğin kabarık halidir. Bel bölgesinden itibaren hareketli bir yapıya sahip olan bu modeli ince belli kalın basenli kadınlar için doğru bir tercih olacaktır. İnce bele sahip kadınların bir diğer tercihi Helen model nişanlıklardır. Dökümlü ve nostaljik duruşuyla oldukça sık tercih edilen gotik bir model olarak yerini almaktadır. Rahatlığı ve duruşuyla kendini girdiği her ortamda açıkça belli eden Helen model nişanlıklar şıklığa önem veren kadınlar için olmazsa olmaz bir model olmayı başarmıştır. Belden kavramalı ve birçok vücut tipine oldukça uyumlu olan kaburga model nişanlıklar gösterişli nişanlar için tercih edilen ilk modellerdendir. İhtişam ve görkemi seven gelin adaylarının bir numaralı tercihi olacak kaburga nişanlık modelleri lüks mekanlarda mutluluğa eşlik edecek. 90-60-90 vücut ölçülerine sahip kum saati formundaki kadınlar için ise kesinlikle Balık nişanlık modelleri oldukça doğru bir tercih olacaktır. Geçişli ve dengeli vücut hatlarına, ölçülerine sahip kadınların en çok beğendiği model olan balık kesimi vazgeçilmez bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Basen bölgesini vurgulayan bu model ince belli kadınların zarifliğini yansıtmak için yapılmış harika bir modeldir.

KABARIK NİŞANLIK MODELLERİ

Kabarık nişanlık modelleri 2023 yılının iddialı nişan merasimlerinde yerini almaya hazır. Fırfırlardan, balon kollara, asimetrik kesim kabarık eteklere, tek omuza kadar pek çok formda gelin adaylarının beğenisine sunuluyor. 2023 prenses nişanlık trendlerine bakıldığında kusursuz duruşun mimarı korseleri görüyoruz. Feminen bir duruş vadeden korseler ile kusursuzluğu yakalamak mümkün. İster kumaşın içine gizlenmiş, ister transparan olarak olsun her silueti muhteşem bir görsel şölen vadediyor.

Aynı zamanda tüy ve zümrüt yeşili kabarık nişanlık modelleri için ayrı bir öneme sahiptir. 2023 kabarık nişanlık modellerinde bizleri bekleyen açık renkler ve büyük solonlar için oldukça gösterişli duracak kabarık eteklerdir.  Ekru, fildişi, kırık beyaz, capucino ve farklı renk detayları olan prenses nişanlık modelleri aynı zamanda koyu renkleri de kaldırabilecek ihtişama sahiptir. Mor kırmızı lacivert gibi renkler de 2023 trendlerinde yerini her zamanki gibi almaktadır. İnce bir dokunuş olarak omuz detaylarında tül bulunan modeller ve göğüs kısmında dantel işlemesi olan modeller oldukça merak duygusunu uyandırmaktadır.

2023 kabarık nişanlık trendleri içerisinde masum dekoltelere kucak açıyoruz. Nişanlığın duruşunu bozmayacak ölçüde zarif ve nefes kesici dekolteleri gelin adaylarından geçer not alacak. Aynı şekilde masumiyetin temsili inci boncuk işlemeleri prenses nişanlık modellerinde göreceğiz. Klasik nişanlık ve klasik inci şıklığının yeniden yorumlanmasıyla 2023 nişanlıklarında yeni bir soluk göreceğiz. Sadece nişanlık üzerinde değil nişanlığı tamamlayacak aksesuarlarda inciler kullanılacak. 2023 prenses nişanlık trendleri içerisinde yalın ve minimalliğin hakim olduğuna şahit olacağız. Sadeliğin ve asilliğin sembolü şifon kumaşlardan tasarlanan prenses nişanlık modelleri hem minimal hem de şık bir görünüm oluşturacak. Her rengin moda olduğu 2023 yılında pantone renklerini ve neon sarıyı görmek mümkün. Sıra dışı ruha sahip gelin adayları için farklı bir alternatif olacak neon renkler 2023’ün renkleri arasında yerini alacak. 2023 yılı gelin adaylarının yılı olacak.

PRENSES NİŞANLIK MODELLERİ FİYATLARI 

Prenses nişanlık modelleri fiyatları çok değişkenlik gösterse de her kesimden nişan çağına gelmiş kadınlarımız için çok yönlülüğü ile göze girmiştir. Kullanılan kumaşın cinsi modeli rengi deseni detayları ve işlemelerine bağlı olarak fiyatı değişiklik gösteren prenses nişanlık modeli her kesimden gelir sahibi kadınlara hitap etmektedir. Özellikle tasarım ve el işçiliği konusunda ayrı bir kategorisi olan bu modelin fiyatı oldukça pahalı olabilir. Aynı zamanda günümüz şartlarında orta ve az kaliteye sahip modeller oldukça kolay elde edilip kullanıma sunulmaktadır. Dikkat edilmesi gereken en önemli unsur prenses nişanlığınızın sizinle bir bütün olup gerçekten size bir prenses edası katmasıdır. Doğru kumaş renk ve aksesuar kombin ile sizde çok afaki bedeller ödemeden şık ve kaliteli bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Prenses nişanlık fiyatlarında belirleyici bir diğer etken ise özel dikim olup olmamasıdır. Özel dikim nişanlıklar el işçiliği , emek ve prova isteyeceği için pahalı olabilmektedir. Aynı zamanda nişanlığın üretiminde kullanılan kumaş tercihi de fiyatı etkileyen unsurlardandır.

Prenses nişanlık fiyatları her kesimden bütçeyi kucaklayan, geniş ürün yelpazesiyle ve kiralama seçeneğiyle herkese hitap edecek şekilde tasarlanmıştır.

daha fazla

Gelinlik Randevusu Al

Hayallerini süsleyen gelinlik için randevu almayı unutma!
İlk defa gelinlik seçimi için randevu almak için formu doldurunuz

Kişisel Bilgileriniz Üçüncü Şahıslarla ve Çözüm Ortaklarıyla paylaşılmaz
KVKK- BAŞVURU FORMU

WhatsApp WhatsApp
X
×
{ "data":[{"event_name":"ViewContent","event_time":1683706009,"action_source":"website","event_id":"event.id.123","event_source_url":"https://www.yesimgelinlik.com/nisanlik/prenses-nisanlik-modelleri","user_data":{"client_ip_address":"34.96.146.40","client_user_agent":""}}],"test_event_code":"TEST79575"}