Prenses Tesettür Gelinlik Modelleri

Hakim Yaka Taş ve 3 Boyut İşlemeli Tesettür Prenses Gelinlik
Hakim Yaka Taş ve 3 Boyut İşlemeli Tesettür Prenses Gelinlik
Kristal Taş İşlemeli Uzun Kollu Tesettür Prenses Gelinlik
Kristal Taş İşlemeli Uzun Kollu Tesettür Prenses Gelinlik
Dantel İşlemeli Uzun Kollu Prenses Tesettür Gelinlik
Dantel İşlemeli Uzun Kollu Prenses Tesettür Gelinlik
Hakim Yaka 3D İşlemeli Tesettür Prenses Gelinlik
Hakim Yaka 3D İşlemeli Tesettür Prenses Gelinlik
3 Boyutlu Kristal Taş İşlemeli Tesettür Prenses Gelinlik
3 Boyutlu Kristal Taş İşlemeli Tesettür Prenses Gelinlik
Lez Dantel Üzeri Sarkaç Detaylı Pileli Prenses Tesettür Gelinlik
Lez Dantel Üzeri Sarkaç Detaylı Pileli Prenses Tesettür Gelinlik
Harikulade işçiliğe sahip prenses model tesettür gelinlik. Hakim yakanın asil duruşu ışıltılı Fransız danteliyle elegan bir görünüm oluşturuyor. Sırta doğru ilerleyen kollardaki sarkaçlar romantik bir hareketlilik sağlıyor. Kabarık pileli eteği ve lez dantelle tamamlanan gelinlik ihtişamıyla herkesi büyüleyecek.
Kristal İşlemeli Hakim Yaka Prenses Tesettür Gelinlik
Kristal İşlemeli Hakim Yaka Prenses Tesettür Gelinlik
Işıltılı Payet İşlemeli Eteği Pileli Prenses Tesettür Gelinlik
Işıltılı Payet İşlemeli Eteği Pileli Prenses Tesettür Gelinlik
Tüm gelinliği saran ışıltılı tülün göz kamaştırıcı etkisi! Üst gövdeye hakim Fransız danteli payet işlemeli ışıltılı tülle kusursuz uyuma sahip. Beli ince göstermek için tasarlanan eteğin pileleri hacimli prenses gelinlik modelini fazlasıyla yansıtıyor. Etek uçlarındaki minimal kenarsuyu gelinliği tamamlayan en naif detay.
Dantel İşlemeli Işıltılı Kuyruk Etekli Prenses Tesettür Gelinlik
Dantel İşlemeli Işıltılı Kuyruk Etekli Prenses Tesettür Gelinlik
Işıltılı kristal işlemeli ihtişamlı prenses model tesettür gelinlik. Kusursuz aplike danteller, boyuna işlenen kristal işlemeler tek kelimeyle nefes kesici. Bele vurgu yapan pileli etek kesimi dantel aplikelerle oluşturulan kenarsuyu ve göz alıcı uzun kuyruğu ağır ve lüks görünüm vadediyor.
Dantel İşlemeli Işıltılı Otriş Detaylı Prenses Tesettür Gelinlik
Dantel İşlemeli Işıltılı Otriş Detaylı Prenses Tesettür Gelinlik
Zarif, romantik detaylar! Bedendeki dantel işlemeleri ve ışıltısıyla göz alıcı güzelliğe sahip prenses model tesettür gelinlik. Kollardaki otrişler romantik ruhu simgelerken ışıltılı tül üzeri hacimli eteği görkemli bir düğün girişi için tasarlandı. Bedendeki dantellere eşlik eden kenarsuyu ise gelinliğin bütünlüğünü sağlayan zarif bir detay.
Payet İşlemeli Işıltılı Tül Üzeri Prenses Tesettür Gelinlik
Payet İşlemeli Işıltılı Tül Üzeri Prenses Tesettür Gelinlik
Fransız dantelinin büyüleyici güzelliğinin hakim olduğu prenses model tesettür gelinlik. Işıltılı tül üzerine tasarlanan gelinliğin eteğine kadar uzanan dantelleri görenlerin hayranlık duyacağı bir detay. Yarım kuyruğu ve dantel kenarsuyu ile hem iddiayı hem de sadeliği seven gelin adayları için ideal bir tercih.
Ekose Tül Üzeri Dantel İşlemeli İspanyol Kol Prenses Tesettür Gelinlik
Ekose Tül Üzeri Dantel İşlemeli İspanyol Kol Prenses Tesettür Gelinlik
Romantik detaylar, ihtişamlı bir duruş! Dantel ve ekose kumaşın harmanlandığı nefes kesici bir model. Beli ortaya çıkaran taşlı otriş detaylar ve romantik İspanyol kol detayı ilk görüşte aşık olunası detaylar. Modern ve çağdaş görünümü gelin adaylarımı cezbedecek. Görkemli düğün konseptlerine yakışacak eşsiz bir model.
Kristal İşlemeli Hakim Yaka Dantelli Prenses Tesettür Gelinlik
Kristal İşlemeli Hakim Yaka Dantelli Prenses Tesettür Gelinlik
Göz alıcı güzellik! Kristal işlemeler ve yoğun dantelin hakim olduğu prenses model tesettür gelinlik. Simli tül üzerine tasarlanan hacimli eteği masalsı bir düğünün baş kahramanı olacak cinsten. Hakim yakanın asilliğinin simetrik çizgilerle buluştuğu eşsiz bir model
İspanyol Kol Kuyruk Detaylı Payet İşlemeli Prenses Tesettür Gelinlik
İspanyol Kol Kuyruk Detaylı Payet İşlemeli Prenses Tesettür Gelinlik
İhtişamlı görünümüyle kendine hayran bırakan prenses model tesettür gelinlik. Tafta kumaşın asilliğinin hakim olduğu uzun kuyruk görkemli bir düğün girişi için tasarlandı. Kuyrukla birlikte uyum içerisinde olan ihtişamlı pileli kuyruğu ve İspanyol kollarıyla nefes kesici bir model.
Gümüş İşlemeli Hakim Yaka Işıltılı Tül Prenses Tesettür Gelinlik
Gümüş İşlemeli Hakim Yaka Işıltılı Tül Prenses Tesettür Gelinlik
Duru güzelliğiyle büyüleyici etki yaratan prenses model tesettür gelinlik. Işıltılı tül ve gümüş işlemelerin uyumu gelinliğin bütününü sararak harikulade bir zariflik sunuyor. Hacimli eteği ve üzerindeki çiçek işlemeleriyle bahar esintisi yaşatan eşsiz bir model.
İspanyol Kol File Tül Dantel İşlemeli Prenses Tesettür Gelinlik
İspanyol Kol File Tül Dantel İşlemeli Prenses Tesettür Gelinlik
Modern ve ışıltılı. Romantik ruhun İspanyol kolla yansıtıldığı elegan tasarıma sahip prenses model tesettür gelinlik. Hacimli eteğinin bele vurgu yaptığı gelinlikte file tül ile tasarımı hareketlendiriyor. Hareketliliğin canlı tutulduğu İspanyol kollar ve dantelin şık duruşunun harmanlandığı bir model.

Prenses Tesettür Gelinlik Modelleri Sık Sorulan Sorular

Her genç kızın hayallerini süsleyen tesettür gelinlik modelleri arasında özellikle tercih edilen prenses model tesettür gelinlik, göz alıcı ihtişamı ve prenseslerin balolardaki yaşam tarzını benimseyen benzersiz güzelliği ile tasarlanır. Kadınların giymek isteyeceği ışıltılı, dantelli, tüllü ve güpürlü pek çok prenses model gelinlik tesettür stilini harmanlayarak vitrinlerde yerini alır. Kabarık ve göz dolduran birbirinden kaliteli tasarımlara yön veren özgün tasarımların hayat bulduğu eşsiz güzellikteki ürünleri kendi özel gününüz için tercih edebilirsiniz. Bedeninize ve teninize uygun olan renk ve tonlarında gelinlik modellerine eşlik eden çarpıcı detayları da yine kendi zevkiniz doğrultusunda satın alabilirsiniz.

Prenses Model Tesettür Gelinlik Modelleri

Tesettür prenses gelinlik modelleri, birbirinden farklı doku ve aksesuarları ile alanında uzman olan tasarımcılar tarafından üretilir. Kadınların beğenebileceği özellikler bürünen farklı kumaş ve ince detaylar ile zenginleştirilen bu tasarımlarda görsel şölen yaşatan ayrıntılara yer verilir. Kapalı gelinlik modelleri arasında yer alan bu model gelinlik tasarımlarında istenen kabarık ve dolgunluk özelliklerinin bir arada sunulmasıdır. Ayrıca bel silüetini ortaya çıkarması ve görsel güzelliği ile de gözleri doyurması hedeflenir. Bel hizasından yerlere kadar uzanan kabarık etek detayı ve hatta istenilen uzunlukta dizayn edilen kuyruk formuyla da şık ve gösterişli prenses gelinlik modelleri yer alır. Tasarımlarda yer verilen bu özelliklere ek olarak taş ve boncuk işlemeli tasarımlarda bulunur. İhtişamlı ve alabildiğince kabarık olması istenen prenses gelinlik modelleri tesettür duvak eşliğinde de oldukça kusursuz bir tesettür gelinlik modeli stili yakalamanız mümkündür.

Kusursuz işçiliği ile dillere destan tesettür gelinlik prenses model tasarımlarına siz de sahip olabilirsiniz. Her detayı ince bir şekilde düşünülmüş ve özenle işlenmiş olan bu model tasarımlarda dilediğiniz tasarıma sahip olabilirsiniz. Tesettür gelinlik modellerinde sıkça tercih edilen hakim yaka tasarımların asil duruşuna ve farklı tarzlara hitap eden özgün güzelliğe sahip olarak, unutulmaz anlara şahit kılabilirsiniz. Zengin karakteristik özellikler ile donatılan gelinlik modellerini farklı kesim ve kalıpların şekillendirildiği ve efekt olarak da taş, pul, bocuk ve payetler ile işlendiği birçok modeli kendi tarzınıza uygun olarak seçenekler arasına dahil edebilirsiniz.

En Özel Gününüzde Size Eşlik Edecek Olan Tesettürlü Prenses Gelinlik Modelleri

Tesettür prenses model gelinlik tasarımlarında size hitap eden binlerce ürün arasından kolaylıkla tercih yapabilir ve her biri ayrı özelliklerde tasarlanan özgün parçalara sahip olabilirsiniz. Sunulan pek çok tasarım arasından kristal işlemeli hakim yaka modellerine göz atabilir ya da ışıltılı payetli, eteği pileli olan benzersiz güzellikleri de aklınızın bir köşesine not edebilirsiniz. Bununla birlikte dantelli, kuyruklu, otriş detaylı, ışıltılı tüllü, gümüş işlemeli ve daha pek çok özelliğe sahip olan farklı tesettür gelinlik modelleri de siz gelin adayları tarafından keşfedilmeyi bekliyor. En özel günüzde herkesin size pür dikkat baktığı anlarda bile kendinden emin pozlar vermenize ve tüm dikkatleri üzerinize çekmenize yardımcı olan kabarık tesettür prenses gelinlik modellerini siz de tercih edebilirsiniz.

Birbirinden şık ve görkemli kapalı gelinlik modelleri içerisinde modern çağın teknolojilerine ve klasik dönemlerin izlenimlerine rastlamanız mümkündür. Oldukça fazla tasarlanan ve herkesin zevkine hitap eden tesettür gelinlik modelleri arasından sizi siz yapan detaylara rastlayabilirsiniz. Yıldız gibi parlayan ve yoğun bir ışıltı seline hakim olan modeller arasından siz de içinize sinen tasarımlara sahip olabilirsiniz. Kabarık pileli, lez dantel ile bir bütünlük oluşturan gelinlik modellerini tercih edebilir ve size sunulan ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Zarif, estetik ve dolgun tasarımların hayata geçirildiği tesettür gelinlik modellerini kendi ile uyumlu olabilecek ve farklı şekillerde gelinliği kombinleyebilecek olan birbirinden farklı özelliklerde işlenen duvak ürünleri ile de harika bir değişim sağlayabilirsiniz.

Prenses Giysilerinden İlham Alan Güzellik

Modern ve bir o kadar da ışıltılı gelinlik dünyasından size seslenen nadide parçalara göz gezdirerek, hayallerinizi süsleyen prenses tesettür gelinlik kapalı modellere kolayca sahip olabilirsiniz. Romantik ruhun ahengine kapılan İspanyol kol file tasarımlı gelinlik modelini keşfedebilirsiniz. Hacim dolu olan kabarık etek modelinde sergilenen dizayna eşlik eden dantelleri de aynı parça üzerinde gözlemleyebilirsiniz. Bunun yerine kristal işlemelere ve simli tül detayı ile resmedilen çarpıcı tasarımlara ya da sade ve duru güzelliğin yanına yakıştırılan gümüş işlemeli modelleri de inceleyebilirsiniz. Seçenek sayısının oldukça fazla olduğu kapalı tesettür gelinlik modellerinde aradığınız hemen her türlü detaya ulaşabilirsiniz.

Modern teknolojiler ile tasarlanan gelinlik modellerinde yoğun olarak tercih edilen tasarımlar arasında 3D işlemeli parçalara ve 3 boyutlu kristal taş işlemeli gelinlik modellerine denk gelebilirsiniz. Beğendiğiniz tasarımlara zengin görsellik kazandıran işleme ve ince detaylar ile sizin için özel bir an olan düğününüzde şık ve gösterişli tasarımlarından birine yer verebilirsiniz. Kalitesi ve güzelliği ile sizi büyülemeye aday olan tasarımları kendi bütçenize göre seçerek, özel gününüzde yanınızda yer almasına izin verebilirsiniz. Kabarık, dolgun ve hacimli gelinlik formuna bol işlemeli boncuk, taş veya payet özellikleri ekleyebilir ve kendi bedeninize uygun olan tasarımları kolayca bulabilirsiniz.
 

 

daha fazla

Gelinlik Randevusu Al

Hayallerini süsleyen gelinlik için randevu almayı unutma!
İlk defa gelinlik seçimi için randevu almak için formu doldurunuz

Kişisel Bilgileriniz Üçüncü Şahıslarla ve Çözüm Ortaklarıyla paylaşılmaz
KVKK- BAŞVURU FORMU

WhatsApp WhatsApp
X
×
{ "data":[{"event_name":"ViewContent","event_time":1683705912,"action_source":"website","event_id":"event.id.123","event_source_url":"https://www.yesimgelinlik.com/tesettur-gelinlik-modelleri/prenses-tesettur-gelinlik","user_data":{"client_ip_address":"34.96.146.40","client_user_agent":""}}],"test_event_code":"TEST79575"}