Siyah Gelinlik Sık Sorulan Sorular

Siyah rengi seven insanlar genellikle öz güveni yüksek, azimli ve tutkulu kişilerdir. Siyah rengini hayatının merkezine alır ve tüm seçimlerini siyah üzerinden yapar. Sıra dışı gelecek ama düğün gününde dahi siyahtan vazgeçemez. Düğününde beyaz gelinlik giymek istemeyen, sıra dışı gelin adayları için siyah gelinlik çılgınca bir seçimdir. Burada hissedilen farklı olma arzusudur. Her gelin adayı farklı olmak, şık olmak ve asla unutulmamak ister. Siyah gelinlik bu noktada gelin adayları için cesurca bir seçimdir. Siyah gelinlik modelleri içerisinde standart gelinlik modellerini görmek mümkündür. Ancak burada da önemli olan vücut tipidir. Siyah renginin verdiği zayıflık hissi hemen hemen her modelde avantajdır. Buna rağmen vücudunuza göre seçim yapmak en doğrusudur. Temel olarak 4 vücut tipi var: Armut, elma, dikdörtgen ve kum saati vücut tipi. Basenler geniş ve üst gövdeniz zayıfsa armut, üst bedeniniz kalın alt bedeniniz inceyse elma, vücut kıvrımlarınız yok denecek kadar azsa dikdörtgen, göğüs bel ve basenler altın orana sahipse kum saati tipi demektir. Buradan hareketle siyah prenses gelinlik modeli armut vücut tipine sahip gelin adayları için ideal bir tercihtir. Siyah prenses gelinlik modeli belden itibaren kabarık bir şekilde açılan gelinliktir. Kısa boylu gelin adayları için uygun olmamakla birlikte armut vücut tipi için ideal bir tercihtir. Kabarık eteği aşağı doğru inerken siyahında verdiği asillikle fazlalıklar gizlenir ve kusursuz bir siluet ortaya çıkar. Kabarık eteği basen bölgesindeki fazlalıkların gizlenmesinde etkilidir. Tıpkı prenses modelde olduğu gibi aynı etki Siyah A kesim gelinlik modellerinde de vardır. Siyah A kesim gelinlik ismini A şeklinde açılan eteğinden alır. Hemen hemen her vücut tipi için ideal bir modeldir. Abartıdan uzak harikulade bir görünüm isteyen sıra dışı gelin adayları için siyah A kesim gelinlik harika bir seçimdir. Siyah dantel, siyah saten ve siyah tül olarak tasarlanan A kesim gelinlikler sıra dışı gelinlerden tam not alır. Nefes kesici bir etki yaratmak isteyen gelin adaylarının aşık olacağı bir diğer model ise Siyah balık model gelinliktir. Her vücut tipine uygun olmayan sadece kum saati vücut tipinde harikulade görünen Siyah balık gelinlik, tek kelimeyle muhteşemdir. Görenlerin etkisinde kalacağı balık model ismini etek kesiminden alır. Vücudu tamamen saran yapısı ve diz kapaklarına kadar dar inen eteği sayesinde harikulade bir siluet oluşturur. Sıra dışı gelinlerin ihtişamlı girişini taçlandıracak model ise Siyah kaburga gelinlik modelidir. İsmini kaburga şeklindeki tarlatanından alan bu model etkileyici tarihi mekanlarda, lüks otellerde ve konseptli düğünlerde harikulade görünür. İhtişamlı eteği ve üst gövdesi uzun boylu her gelin adayı için idealdir. Boyu kısa gelin adaylarının tercih etmemesi gereken bir modeldir. Hacimli eteği kısa boylu gelinlerin daha da kısa görünmesine neden olacağı için ideal değildir.
Açık gelinler için çılgınca olan siyah gelinlik, tesettürlü gelin adayları içinde alternatif sunar. Tesettür siyah A kesim gelinlik, siyah duvak ve siyah türban ile farklı bir görünüm sunar. Görenleri şaşırtan ve unutulmaz bir ana imza atan bu model her gelin adayı için uygundur. Aynı şekilde tesettür siyah prenses gelinlikte hacimli eteği ile harika bir görünüm oluşturur. Sıklıkla tercih edilmeyen ancak cesaret ve marjinallik isteyen bir diğer model olan tesettür siyah kaburga gelinlik , kabarık eteğiyle masallardan fırlamış bir etki yaratır. Masal kahramanı gibi hissettiren siyah helen gelinlik ise uçuş uçuş eteğiyle prenses etkisi yaratır. Rahat modeli, tül tarlatana sahip olması siyah tesettür helen gelinliği cazip kılmaktadır. Son olarak kusursuz görünen ve cesaret isteyen model Siyah tesettür balık gelinlikler davetlilerin aklını başından alan modellerdir. Vücudu saran yapısı tüm hatları ortaya çıkarır ve adeta şiir gibi bir görünüm yaratır.
Siyah gelinlik, farklı ruha sahip çılgın gelin adayları için birbirinden eşsiz seçenekler sunar. Farklı oluşu fiyat bakımından da farklı olmasına neden olur. Siyah gelinlik fiyatları, gelinliğin kumaşına, sezonuna, markasına ve ünlü bir tasarımcı imzası taşıyıp taşımamasına göre değişir. Diğer gelinlik fiyatlarına göre fiyat farkı olacaktır. Siyah gelinlik, herkes tarafından değil özel kişiler tarafından tercih edildiği için fiyat bakımından da maliyeti olmaktadır. Bir nevi özel dikim gibidir.
Siyah gelinlik sıra dışı görünümleriyle sıra dışı gelin adaylarının büyüleyici düğün törenlerine eşlik etmesi için tasarlanan bir modeldir.

daha fazla

Gelinlik Randevusu Al

Hayallerini süsleyen gelinlik için randevu almayı unutma!
İlk defa gelinlik seçimi için randevu almak için formu doldurunuz

Kişisel Bilgileriniz Üçüncü Şahıslarla ve Çözüm Ortaklarıyla paylaşılmaz
KVKK- BAŞVURU FORMU

WhatsApp WhatsApp
X
×
{ "data":[{"event_name":"ViewContent","event_time":1683706029,"action_source":"website","event_id":"event.id.123","event_source_url":"https://www.yesimgelinlik.com/siyah-gelinlik","user_data":{"client_ip_address":"34.96.146.40","client_user_agent":""}}],"test_event_code":"TEST79575"}