Straplez Gelinlik Modelleri

Straplez Gelinlik

Straplez gelinlikler çoğu zaman askısız gelinlik olarak da biliniyor. 2021 ve 2022 senesinin en çok konuşulan gelinlik modellerinden biri de bu oluyor. Çünkü bu tür gelinlikler her daim modern bir duruş sergilemeniz konusunda size yardımcı olan unsurlar içeriyor. Askısının olmaması, modern duruş sunmasındaki en önemli kıstaslardan birini oluşturuyor. Straplez gelinlikler birçok aksesuarla kusursuz bir uyum yakalıyor olmasından ötürü gelin adaylarını çok fazla yönden konforlu hissettirir. Straplez gelinlikler vintage modellerden günümüz gelinlik modellerine değin birçok gelinliğe esin kaynağı oluyor. Düğününüzde üzerinizde son derece göz alıcı ayrıntılar görmek istiyorsanız kesinlikle straplez bir gelinlik giymeniz gerekir. Bu şekilde çok daha havalı bir görünüm elde etmiş olursunuz. Straplez gelinlik modellerinin tasarlanması sırasında kullanılan birçok unsur, gelinliğin genel görünümünü etkileyecek türdendir. O nedenle de böyle seçimlerin daha dikkatli biçimde yapılması önem taşır. Straplez gelinlikler M yaka, taşlı, taşsız, öpücük yaka gibi birçok modele ayrılır. Bu da çeşitliliğin ne denli fazla olduğunun genel bir kanıtı niteliğindedir. Her straplez gelinlik modeli, farklı vücut tiplerinde güzel durur. Bu seçimi yaparken uzman bir tasarımcıdan yararlanmak çok mantıklı olacaktır. Gelin adayının kendinde en güzel ve özel duracak gelinliği seçmesi bu şekilde mümkün hale gelir. Gelinlik dünyasında apayrı bir yere sahip olan straplez tarz, modern stilin adeta temel bir başlangıcı gibidir.

En Şık Straplez Gelinlik Modelleri

Straplez gelinlik modelleri her gelin adayının hayallerini süslemeye bütün hızıyla devam ediyor. Straplez gelinlik modellerinin gelin adayları tarafından bu kadar çok sevilmesinin asıl sebebi ise bu gelinlik modelinin modern bir görünüm sunuyor olmasından kaynaklanıyor. Modern çağa ayak uydurmayı başaran bu kuğu gibi görünüm, gelin adaylarının düğün günü süresince özgüvenlerinin yerinde olmasına vesile oluyor. Bu kadar ilgi çekici bir gelinlik modelinin hem şatafatlı hem de sade tarzlarda tasarlanabilir olması da hayli hayranlık uyandırıcıdır. Çünkü günümüzde birçok gelin adayının gelinlik zevki birbirinden ayrıdır. Kimisi sade bir tarzı benimsemeyi tercih ederken kimisi de daha gösterişli bir stilin kapılarını aralamanın hayalini kuruyor. Böyle olunca da birçok tarzda gelinlik tasarlanmaya başlıyor. Straplez gelinlik modelleri de kendi içinde farklı türlere ayrıldığı için gelin adayları kendilerine uygun gelinliği bulmak meselesinde çok da zorlanmamış oluyor. Tam aksine tür sayısı arttıkça seçim yapmak daha da keyifli bir hal almaya başlıyor. Bu da gelinlerin tatlı telaşını destekleyen bir kıstas haline geliyor diyebiliriz.

Straplez Taşlı Gelinlik

Straplez taşlı gelinlik modelleri, giyimde gösterişli bir görünüme sahip hale gelmeyi seven herkesin ilk tercihi haline geliyor. Straplez gelinlik 2021 senesinde hayli popüler hale gelmişti. Bu durum 2022 senesinde de sahip olduğu popüler halden hiçbir şey kaybetmeden sürüyor. Taşlı gelinlik denildiğinde akla ilk gelen şeylerden biri kesinlikle parlak ve pırlanta benzeri taşlar oluyor diyebiliriz. Bu son derece ihtişamlı olan taşların her bir tanesi, gelinliği baştan aşağı göz alıcı bir forma dönüştürüyor. Taşlar özenli bir şekilde gelinliğin üzerine sabitlendiği için bu aksesuarların düşmesi ya da kopması gibi sorunlar karşınıza hiçbir şekilde çıkmamış oluyor. Lüks görünümü tercih eden gelin adaylarının en özel seçimi straplez taşlı gelinlikler olacak gibi görünüyor.

Straplez Sade Gelinlik Modelleri

Straplez sade gelinlik modelleri dendiği andan itibaren akla birçok ilgi çekici gelinlik gelebiliyor. Bu gelinlikler arasında en ihtişamlı olanlardan biri de straplez saten gelinlik oluyor. Marjinal bir duruş sergilemek isteyen gelinlerin vazgeçilmezi haline gelen straplez saten gelinlikler, elit bir düğünün olmazsa olmaz detaylarından biri haline gelmiş durumdadır. Bir straplez gelinlik modeli daha var ki gelin adaylarının hayranlığını kısa zaman içerisinde kazanıyor. Evet, straplez mini gelinlik modelinden söz ediyoruz. Straplez sade gelinlik modellerinin öpücük ya da düz yaka olarak bilinen birçok çeşidi var. İllüzyon, asimetrik ve M kesim şeklinde de straplez gelinlik modelleri mevcuttur. Örneğin düz yaka straplez gelinlikler göğsün üst kısmında dümdüz biçimde uzanan ve göğsün her yerini saran modeldir. Şayet hem masum hem de romantik bir görünüm sergilemenize yardımcı olur. Öpücük yakaya sahip straplez gelinlikler ise iki adet eşit eğrinin kalp biçimini alarak birleştiği formdan meydana gelen gelinlik şeklidir. Kalp yaka ve öpücük yaka tamamen aynı gelinliği simgeliyor, bunu da belirtmiş olalım. Straplez yaka M gelinlik modeli de M harfi biçiminde hatlara sahip haldeki askısız yaka tipidir. Bu gelinlik modeli özellikle küçük göğüsler için uygundur. İllüzyon yaka straplez gelinlikler ise konforuna düşkün gelin adaylarının sık tercih ettiği gelinlik modelleri arasında yer alır. Bu gelinlik modelinde hem straplez yaka hem de kayık yaka görünümü elde edilebilir. Straplezin aşağı düşmesinden endişe eden kişiler bu modeli çok seviyor. Minimum detay ile tasarlanan bu gelinlikler son derece sade bir yapıda sunulur. Böylece ortaya kuğu gibi bir gelinlik görünümü çıkmış olur. Herkes kendine en çok yakışan straplez gelinlik türünü bu modeller arasından konforlu biçimde seçebilir.

Straplez Gelinlik Fiyatları

Straplez gelinlik fiyatları, hiç şüphesiz ki düğün hazırlığında olan gelin adaylarının en sık merak ettiği konuların başında geliyor. Bu gelinliklerin fiyatı hakkında net bir rakam belirtmek zordur. Çünkü her bir gelinliğin kendine özgü köşe taşları bulunur. Bu detayların her biri de fiyat skalasını oluşturan farklı türlerde yer alır. Straplez gelinlik fiyatları özel tasarım olup olmama durumuna göre de değişiyor. Fabrikasyon şeklinde hazırlanan gelinliklerin fiyat skalası daha uygun olurken usta tasarımcıların özel olarak tasarlayıp kişiye göre ürettiği straplez gelinlik fiyatları biraz daha üst seviyede yer alıyor. Tabii bu durum sonucunda herkes kendi bütçesine uyum sağlayabilen bir straplez gelinlik modeli bulabilmiş oluyor. Straplez gelinlikler içinde barındırdıkları birçok farklı detay nedeni ile fiyat farklılıklarının oluşmasına neden oluyor. Örneğin her bir yanı değerli taşlar ile özenli bir şekilde oluşturulan aksesuarlara sahip straplez gelinlik modellerinin fiyatları son derece yüksek düzeydedir. Straplez gelinlik modellerinden bir tanesini satın almadan evvel kriterlerinizi belirlemeyi unutmayın, bu şekilde gelinlik seçiminizi daha kolay yapmış olursunuz.

En Güzel Straplez Gelinlik Modelleri

Straplez bir gelinlik istediğinizi biliyor ancak nereden başlayacağınızdan emin değilseniz düğün konseptinize karar vermek ya da nasıl görünmek istediğinizi düşünmek seçeneklerinizi daraltmanızda yararlı olabilir. Straplez gelinlik modelleri ile asil bir tarz ya da çekici bir görünüm elde edebileceğiniz gibi modellerin neredeyse sınırsız olması sayesinde sevimli bir stil de yakalayabilmeniz mümkündür. Sahil düğünlerinden balo salonu düğünlerine kır düğünlerinden havuz başı düğünlerine kadar rahatça kullanabileceğiniz straplez gelinlik modellerinin birkaçını yakından tanımak isterseniz genel hatlarıyla şöyle açıklanabilir:

Straplez Kısa Gelinlik Modelleri: Geleneksel gelinliklere alternatif olarak tasarlanan bu gelinlikler, oldukça rahat ve hafif modellerdir ve tüm konseptlere uygun modeller olarak bilinir.
Drapeli Straplez Gelinlik Modelleri: Düz saten gelinlikleri hareketlendirmek amacıyla eklenen drape detayı straplez gelinliklerde de oldukça sık kullanılır ve klasik düğünler için idealdir.
Düz Straplez Gelinlik Modelleri: Düz kesime sahip olan straplez gelinlikler, farklı boylara ve kesimlere sahiptir. Diğer tüm straplez gelinliklerde olduğu gibi dantel süslemeler veya işleme detaylarıyla farklı stillerde tasarlanabilir. Düz kesimi sayesinde ister klasik bir düğün ister bohem konsept için kullanabilirsiniz.
Straplez Tüllü Gelinlik Modelleri: Tül, gelinliklerin vazgeçilmezleri arasında yer alan dantel kadar sık kullanılan bir kumaştır. Gelinliklerin hafif ve hacimli olmasını aynı zamanda gösterişli ve şık görünmesini sağlar. Tül straplez gelinlikler de kır düğünlerinden düğün salonlarına kadar rahatlıkla tercih edilebilir.
Straplez Güpürlü Gelinlik Modelleri: Güpür çok eskiden beri gelinliklere farklı bir bakış açısı kazandıran ve geleneksellik katan süslemeler arasında yer alır. Popülerliğini koruyan güpürlü straplez gelinlikler, modern dokunuşlarla eşsiz görünmenizi sağlar.
Straplez İncili Gelinlik Modelleri: İnci detaylı straplez gelinlikler, kraliyet düğünlerini aratmayacak sadeliğe ve aynı zamanda şıklığa sahiptir. İncinin kazandırdığı sofistike detay klasik ve vintage konseptli düğünlerde aranan modellerdir.
Straplez Kuyruklu Gelinlik Modelleri: Kuyruklu gelinlikler, salona muhteşem bir giriş yapmanız ve düğün boyunca ilgi odağı olmanız için ideal gelinliklerdir. Tarihi mekanlarda düğün yapmayı planlıyorsanız bu seçim tam size göre olacaktır.
Straplez Taşlı Gelinlik Modelleri: Taş süslemeler gelinliği gösterişli kılmanın en iyi yollarından biridir. İyi işlenmiş ve yerinde kullanılmış taş detaylı straplez gelinlikleri ve daha fazlasını Yeşim Gelinlik’te bulabilirsiniz.

 

Gelinlik Randevusu Al

Hayallerini süsleyen gelinlik için randevu almayı unutma!
İlk defa gelinlik seçimi için randevu almak için formu doldurunuz

Kişisel Bilgileriniz Üçüncü Şahıslarla ve Çözüm Ortaklarıyla paylaşılmaz
KVKK- BAŞVURU FORMU

WhatsApp WhatsApp
X
×
{ "data":[{"event_name":"ViewContent","event_time":1683705934,"action_source":"website","event_id":"event.id.123","event_source_url":"https://www.yesimgelinlik.com/ozel-koleksiyonlar/straplez-gelinlik-modelleri","user_data":{"client_ip_address":"34.96.146.40","client_user_agent":""}}],"test_event_code":"TEST79575"}