Tesettür Gelinlik Modelleri

Tesettür Gelinlik Modelleri Sık Sorulan Sorular

Tesettür gelinlik modellerinde gelin başı nasıl olmalı?

Tesettür gelin başı modelleri son yıllarda modern ve minimal çizgide tasarlanıyor. Tesettür gelin başı belirlenirken tıpkı saç yapımı gibi gelin adaylarının yüz şekline, makyajına ve gelinlik modeline göre şekilleniyor. Tesettür türban tasarımı genel olarak abartıdan uzak, sade kruvaze olacak şekilde gelin adaylarının beğenisini kazanıyor. Sade yapılan türban üzerine inci süslemeler, gelinliğe uygun aplike danteller aksesuar olarak kullanılıyor. Türban tasarımlarında 2021 yılıyla birlikte şapka aksesuarlar dikkat çekiyor. Duvak üzerine yerleştirilen gelinlikle uyum içerisinde tasarlanan fötr şapka gelinliğin havasını değiştirip modern bir görünüm sunuyor. Gelinliğiniz abartıdan uzak sade bir modelse türban tasarımınızı hareketli tercih edebilir, inci ve minik çiçekli taçla hareketlendirebilirsiniz. Gelinliğiz hareketli ve kabarık etekliyse tüm gözlerin sizde olması için türban seçiminiz sade olmalıdır. Maskülen detayları olan saten bir gelinlik tercihinizse veya hakim yaka tesettür gelinlik tercih etmişseniz şapka türban modelleri tercih edebilirsiniz.

Duvak seçimi nasıl yapılmalı?

Duvak seçimi yapmak demek gelinliğin seçilmiş geriye aksesuarlar kalmış demektir. Burada önemli olan gelinliğin modelidir. Retro severler için şık bir nikah esnasında kafes duvak olarak geçen en kısa duvak modelini tercih edebilirsiniz. Genellikle tül ya da fileden tasarlanır ve sadece yüz çevresini kapatır. Eğer gelinliğiniz kabarıksa dirsek hizasında duvak modeli seçilmelidir. Duvağın bittiği yerde kabarık eteğin başlıyor olması gelinliğinizi tamamlayacaktır.  Sade ve helen tarzı gelinlik tercih etmişseniz o zaman diz hizasında duvak modeli tercih edebilirsiniz. Ne kısa ne uzun bir görüntü sunan bu duvak modeli etkileyici bir görüntüye sahiptir. Havuz başı ve balo salonu düğünlerinde uzun bir giriş yapacaksanız şapel duvak en doğru tercihtir. En uzun duvak modellerinden biri olmakla birlikte balık modellerle harika bir görünüm sunar. En az üç metre duvak isteyenler için katedral duvak modelini tercih edebilirsiniz.  Prenseslik hissi veren en uzun duvak modeli gösterişli düğün konseptleri için idealdir.

Tesettür gelinlik modellerinde aksesuar olarak neler kullanılabilir?

Tesettürlü gelin adaylarımız için birçok aksesuar bulunmaktadır. İncili, boncuklu, çiçek desenli taçlar, gelinliğin kumaşından özel tasarlanan aplike detaylar, parlak taşlardan oluşan taçlar ve daha pek çok aksesuar. Son zamanların trendlerini takip etmek isteyen gelin adaylarımız için retro dantel eldivenler şık bir tercih olacaktır. Özellikle nikah merasimlerinde kullanılan eldivenler gelinliğe şık bir hava katacaktır. Bununla birlikte duvak üzerinde kullanılan şapka detaylar ise marjinal bir görünüm isteyen gelin adayları için ideal bir aksesuar seçimidir.

Tesettür gelin makyajı nasıl olmalı nelere dikkat edilmeli?

Tıpkı gelinlik provası gibi gelin makyajınızın da provasını yaptırmalısınız. Profesyonel makyaj uzmanında yönlendirmesiyle cilt tipinize göre kullanabileceğiniz ürünleri incelemeli ve denemeler yapmalısınız. Gelin makyajınızda yüzünüzün hatlarını ortaya çıkaracak tonlamaları ve uygun ürünleri seçmelisiniz. Mevsime ve gelinliğinizin modeline göre şeftali tonlar, soft renkleri deneyerek size en uygun olan tonları bulabilirsiniz. Canlı bir cilt elde etmeli ve ultra HD ürünleri tercih etmek hem cildiniz için hem de makyajın uzun süre kalıcı olmasını sağlayacaktır. Gelin makyajınız günlük makyajdan daha profesyonel olmalıdır. Makyaj sonrası küçük rötuşlar yapmak için yanınıza pudra ve rujunuzu almayı unutmayın.

Evlilik hazırlığında olan genç kızlar zaman daraldıkça kendilerini bir çıkmaz içerisinde gibi hissetmeye başlar. Bunun nedeni ise hayal edildiği gibi gelinlik seçimi yapmada yaşadıkları zorluktur. Yeşim gelinlik olarak, her genç kızın hayallerini süsleyecek gelinlik modellerini sunuyoruz.
Kapalı giyim tarzını tercih edenler için tesettür gelinlik kategori sayfamızda birbirinden şık ve 2023 yılının trend tesettür gelinlik modellerini gösteriyoruz. Kapalılar için gelinlik modelleri özel olarak tasarlanıyor ve kendi tarzınıza uygun modeli kolaylıkla bulmanız sağlanıyor. Tesettür gelinliklerde, kumaş, etek biçimi, kapalılık oranı tamamlayıcı aksesuarlar hep birlikte gösteriliyor.
Tesettür gelinlikler arasından seçimlerinizi vücuda tam oturan ya da bol kesim modeller olarak yapabilirsiniz. Vücut tipinize uygun özel tasarım seçenekleri daha şık görünmenizi kolaylaştıracaktır.

Tasarım Harikası Tesettür Gelinlik Modelleri

Tesettür Gelinlik model seçenekleri her yıl ve her sezon yeni tasarımlar olarak ortaya çıkıyor. Tasarım harikası olan tesettür gelinlik modelleri, belden oturan, kabarık etek tasarımları ile uzun boylu gelin adaylarının en çok tercih ettikleri modeller arasında yer alıyor. Kapalı gelin adayları, fiziğinin kusursuz olduğunu düşünüyorsa, modellerimiz arasından A kesim gelinlik modellerini inceleyebilir ve daha romantik, daha şık görüntü elde edebilir.
Gelinliklerin daha ihtişamlı bir görünüme sahip olabilmesi için modele uygun kuyruk tasarımları da yapılıyor. Önceki yıllarda olduğu gibi 2023 yılında da kapalı gelin adayları için gelinlik modelleri özel olarak tasarlanıyor.
Gelinlik modellerinde harika bir tasarım oluşturabilmek için mevsimine göre kumaş ve motif detaylarına yer veriliyor. Tesettür gelinlikler için oluşturulan her tasarım, dikim tarzı ile farklılıkların ortaya çıkması sağlanıyor. Tesettür gelinlikleri seçen gelin adayları daha çok sade ve oldukça şık bir tasarıma sahip olan modellere daha fazla ilgi gösteriyor.

Tesettür Gelinlik Modellerinde Yeni Sezon Şıklığı

Gelinlik seçimi yaparken, vücut tipine ve giyim tarzı seçeneklerine dikkat etmek gerekiyor. Tesettür gelinlik modelleri kapalı giyim tarzını tercih etmiş olan her gelin adayının hayalleri arasında yer alıyor. Kapalı gelin adaylarının aradıklarını bulamama gibi sorunlar ortadan kaldırılıyor ve birbirinden şık tesettür gelinlik modelleri gösteriliyor.
Aranılanın bulunabilmesi için gelinlik modelleri kategorisi altında tesettür gelinlik başlığının seçilmesi yeterlidir. Bu sayfada, türbanlı, uzun kollu en şık tesettür gelinlik modelleri 2023 yılının yeni sezon ürünleri olarak yer alıyor.
Kendi tarzınıza uygun birden fazla modelin yer aldığını görür ve daha kolay seçim yapabilirsiniz. Gelinlik modellerinin şık duruşu, kalıbı, etek tasarımı, uzunluğu ve kesimine göre farklılık gösterebiliyor. Kapalılar için özel tasarlanan tesettür gelinliklerde, farklı kumaşlar ve farklı renk seçenekleri kullanılabiliyor. Hazır modelleri seçebilir ya da özel tasarım siparişi vererek kendi tarzınıza uygun en şık tesettür gelinliğin hazırlanmasını sağlayabilirsiniz.

Kapalı Gelinlik Modelleri

Yaşamında, tesettür giyim tarzını seçmiş olan gelin adayları için 2023 yılının trendleri arasında yer alan kapalı gelinlik modelleri her zaman özenle hazırlanır. Modern görünümlerin elde edilebilmesi için sakin kumaş türleri seçilir ve sadelikten yana tercih kullanılarak abartısız modeller oluşturulur.
Sade tasarıma sahip olan kapalı modeller daha geniş kesimler tarafından tercih ediliyor. Tesettür gelinlik modellerini inceleyenler vücut tiplerine göre seçim yaparak gecenin en şık bayanı olmayı hayal edebiliyor. Kapalı gelinliklerle ilgili vücut tipine göre sunulan modeller şunlardır.

En trend tesettür gelinlik modellerini seçebilmek için 2023 yılı için özel hazırlanmış modelleri inceleyebilirsiniz. Özgün olarak hazırlanan tasarımla, kapalı gelin adaylarının hayallerini süsleyen modelleri hemen bulmaları ve düğün öncesi endişelerinin giderilmesi sağlanıyor.
Yeşim gelinlik, yeni yılın trendlerine yer vererek her zaman en şık modellerin seçilmesine yardımcı oluyor. Kapalı gelinlik modellerinizi, vücut tipinize ve düğün mekanına, mevsime göre seçebilirsiniz. Yeni trendler arasında yer alan beyaz ya da krem renk tonları kumaşlarla hazırlanmış gelinlik modellerini yakından incelemeye başlayabilirsiniz.

Dar Kesim Balık Tesettür Gelinlikler

Vücut tipine güvenen ve orantılı vücut ölçülerine sahip olan gelin adaylarının gelinlik seçiminde ilk tercihleri, balık gelinlik modelleri oluyor. Balık tesettür gelinlikler, üst vücut bölümünü saran ve diz hizasından itibaren genişleyen etek modellerine sahiptir. Tasarım, denizkızı görüntüsü oluşacak şekilde yapılır ve gelinlik kuyruğu ona göre hazırlanır.
Orantılı vücut yapısına sahip olan gelin adaylarında şık bir görüntü oluşturur. Balık tesettür gelinlik modelleri diğer modellere göre daha dar kalıp olduğu için her vücut tipine uygun olmayabiliyor. Boy uzunluğuna göre tam balık ya da yarım balık gelinlik modelleri tercih edilebiliyor.
Balık tesettür gelinlik seçmek isteyenler, kum saati vücut tipine sahip olmalıdır. Vücudu saran modeller olduğundan, geniş basen ya da orantısız vücut tiplerinde bazı vücut detaylarının daha ön plana çıkmasına neden olabilecektir. Son yılların en trend gelinlik modelleri arasında yer alan balık tesettür gelinlik model seçenekleri, şık görüntünün oluşturulabilmesi için kum saati vücut tipine sahip olan gelin adaylarına öneriliyor.

Göz Alıcı A Kesim Tesettür Gelinlikler 

Evlenecek olan bayanların en çok tercih ettiği gelinlik modelleri arasında A kesim gelinlikler ilk sırada geliyor. Vücudun üst bölümünü saran ve belden itibaren A harfi şeklinde genişleyen etek tasarımı ile her vücut tipine uygun gelinlik modeli oluyor.
A kesim tesettür gelinlik modellerinde fazla abartılı işlemler kullanılmıyor ve sade bir tasarım olarak sunulabiliyor. Her vücut tipine uygun olduğu için kapalı gelin adaylarının da ilk tercihleri arasında yer alıyor. Kapalı gelin adayları için A kesim tesettür gelinlik modelleri sade ve romantik dokunuşlar kullanılarak hazırlanıyor. A kesim tesettürlü gelinliklerde önemli detaylardan birisi boyun kısmıdır.
Boyun kısmı tam ya da yarım kapalı olarak tasarlanıyor. Tüm vücut kapalı olacak şekilde tasarlandığı için gelin adayının boyunun daha uzun gösterilmesi ve şık görüntü oluşturulması sağlanıyor. A kesim gelinlik tasarımlarında dikkat çeken ve göze hitap eden farklı parçalar kullanılarak yılın trend gelinlik modelleri arasında yer alması sağlanıyor.

Kaburga Tesettür Gelinlikler

Gelinlik modelleri, tasarımda kullanılan detaylara göre isimlendiriliyor. Gelinlik modelinde, vücudun üst bölümü iyice sarılarak, bombeli olarak şekillenmesini sağlayan tarlatan, kaburga tesettür gelinlik modeli olarak isimlendirilmesini sağlıyor. Kaburga tarlatan üzerine kullanılan etek tasarımları, gelinlik modelinin kusursuz ve şık görünüme sahip olmasını sağlar.
Bu gelinlik modeli vücudun tüm kusurlarını örttüğü için en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Kapalı gelin adayları, gösterişli gelinlik modelleri arasından seçim yapmak istediklerinde kaburga modeli gelinliklere öncelik veriyor. İnce bel yapısına sahip olanlarda daha şık duruyor.
Bedenin üst bölümünü iyice sardığı için belin inceliğine vurgu yapıyor ve öne çıkmasını sağlıyor. Kaburga tesettür gelinlik modelleri, kısa boylu ve bel bölgesi kalın olan tüm vücut tipleri için uygun seçenekler arasında yer alıyor. Kaburga tesettür gelinlik modellerinde de diğer modellerde olduğu gibi etek boyutları farklı olabiliyor.
Etek tasarımları, U şeklinde, kuyruklu ya da uzun kesim olabiliyor. Kaburga gelinlik modelleri hacimli olduğu için ağırlık olarak da fazladır. Seçimlerde bunlar göz önünde bulundurulmalıdır.

Kabarık Prenses Tesettür Gelinlikler

Her gelin adayının giymek istediği, ışıltılı, gipürlü, dantelli ve tüllü tasarımların harmanlanarak kullanıldığı prenses model tesettür gelinlikler en iyi modeller arasında yer alıyor. Prenses tesettür gelinlik modellerimiz, birbirinden farklı kumaş dokusu ve aksesuar çeşitleri kullanılarak tasarlanıyor.
Kapalı giyinenler için kabarık ve dolgunluk özellikleri sunuyor. Bel hizasından başlayarak aşağıya doğru uzanan kabarık eteklerin uzunlukları tercihe göre ayarlanabiliyor. Prenses tesettür gelinlik modelleri tasarımlarında çeşitli taş ve boncuk işleme detaylarına da yer veriliyor. Kabarık yapısı ve beraber kullanılacak olan duvak modeli ile kusursuz bir gelinlik modelinin oluşturulmasını sağlıyor. Kusursuz tasarımı, işçiliği ile dikkatleri çeken prenses gelinlik modellerine sahip olabilmek için gelinlik kategori sayfasından seçimlerinizi yapabilirsiniz.
Kapalı gelinlik modelleri arasından seçim yaparken yeni teknolojilerle üretilen, birbirinden şık, görkemli ve klasik dönem izlenimleri taşıyan prenses modellerini görebilirsiniz. Her zevke ve tarza uygun modeller, tesettür gelinliklerin, gelin adaylarının hayallerini süslemeye devam etmesini sağlıyoruz.

Tesettür Gelinlik Aksesuar Fikirleri

Kapalı giyinen gelin adayları, tesettürlü gelinlik modellerini seçerken birlikte kullanılabilecek aksesuar çeşitlerini de bulabiliyor. Tesettür gelinlikler için kullanılan aksesuarlar arasında, parlak taşlardan oluşan taçlar, boncuklu, incili ve çiçek desenli taçlar, kumaş üzerinde kullanılan aplike detaylar gibi çok sayıda aksesuar çeşitleri yer alıyor.
Tesettür gelinliklerle birlikte kullanılan ve gelin adaylarının önem verdiği aksesuarlardan birisi de Retro dantel eldiven çeşitleridir. En önemli aksesuarlardan birisi olarak özel tasarlanan eldivenler, özellikle nikah törenlerinde gelin adayının daha şık olmasını sağlıyor.
Tesettür gelinlikler için kullanılan aksesuarlardan birisi de duvak üzerine kullanılabilen özel tasarımlı şapkalardır. Gelinlik modeli ile uyumlu aksesuar ürünleri birlikte kullanıldığında şık bir kombin oluşturulabilecek ve düğün gününün en dikkat çeken kişisi olabileceksiniz.

Kapalı Gelinlik Modelleri İçin Gelin Başı Önerileri

Kapalı gelinlik modelleri için kullanılan her aksesuar çok önemlidir. Tesettür gelinlik modellerinin en önemli tamamlayıcı parçası, gelin başı parçalarıdır. Tesettür gelin başı tasarımlarında minimal çizgiler kullanılıyor ve gelin adaylarının yüz şekline uyumlu olması sağlanıyor. Gelin bazı modelleri seçiminde de dikkat edilmeli ve saç modeli gibi yüz şekline, yapılacak olan makyaja uygun olması sağlanmalıdır.
Tesettür gelinliklerin tüm modellerinde tasarımlar, abartıdan uzak durularak daha sade olarak yapılıyor. Son yıllarda gelinlik trendlerini inceleyenler, tesettür gelinlikler için aksesuar seçimlerini yaparken gelin başı seçeneklerinde şapka modellerini değerlendirebiliyor. Gelinlik modellerinde kullanılan gelin başı olarak kullanılan duvak üzerine özel tasarımlı fötr şapka modelleri kullanılabiliyor.
Bu ürünler gelinliğin farklı bir hava oluşturmasını sağlıyor. Sadelikten yana tercihini kullananlar, gelin başı olarak türban tasarımlarını da tercih edebiliyor. Görüntünün hareketlendirilmesini isteyenler, minik ve ince çiçekli özel tasarlanmış taçları kullanabilirsiniz. Tesettür gelinlik modeli kabarık etek tasarımına sahipse dikkat çekici olabilmek için sade bir türban seçimi yapılmalıdır. Gelinlik için doğru gelin başı parçasının seçimi şıklık için önemlidir. Saten kumaş kullanılarak, maskülen detayları bulunan ve hakim yaka gelinlik modelleri için şapka türban modelleri her zaman şık olmayı sağlayacak doğru tercih olacaktır.

Tesettür Gelinlik Makyaj Önerileri

Gelin adayları, gelinlik modellerimiz arasından seçim yaptığında, uygun ürüne sahip olabilmek için gelinlik provası yapmalıdır. Gelinlik provası ne kadar önemliyse, doğru ürün ve aksesuarların seçimi için makyaj provasının da yapılması önemlidir. Tesettür gelin makyajları, cilt tipine ve yüz hatlarını ortaya çıkartacak tarzda yapılmalıdır.
Doğru makyaj ürünleri seçildiğinde, hem yüz şekline hem de seçilen gelinlik modeline uygun makyajın yapılmasını sağlanacaktır. Tesettür gelinlikleri giyecek olan gelin adayları, düğün konseptine, gelinlik modeline, mevsime göre farklı renk tonları kullanılarak makyaj yapmalıdır. Günlük yapılan makyajlara göre gelin makyajları daha profesyonel kişiler tarafından ince dokunuşlarla yapılmalıdır. Gelinlik modeline göre yapılacak olan gelin makyajları görüntüde bütünlüğün ve şıklığın oluşturulmasını sağlayacaktır.
Vücut Tipine Göre Tesettür Gelinlik Seçimi Nasıl Olmalıdır?
Günlük kıyafet seçiminde olduğu gibi gelinlik seçiminde de dikkat edilmesi gereken en önemli husus vücut tipidir. Vücut tipine göre tesettür gelinlik seçimi yapanlar, kendi tarzlarına en uygun gelinliğe sahip olabilecek ve düğünlerinde şık olmayı başarabilecektir. Gelinlik modellerinin tasarımları şu vücut tiplerine göre yapılıyor.

  • Kum saati,
  • Elmas,
  • Armut,
  • Dörtgen,
  • Ters üçgen,

Gelinlik modelleri, vücut tipine göre seçilebilmesi için etek, yaka ve kumaş özellikleri farklı kullanılıyor. Düğün gününde kusursuz bir görünüme sahip olabilmek için vücut tipinin ne olduğu bilinmeli ve gelinlik seçimi ondan sonra yapılmalıdır. Armut vücut tipine sahip olan gelin adaylarının, göğüsleri küçük ya da normal, beli ince kalçalar ise geniş ölçülüdür. Bu vücut tipine sahip olanlar, üst bölümü dar, etek tasarımı kabarık olan gelinlik modellerini seçmelidir. Elma vücut tipine sahip olan gelin adayları, gelinlik seçimlerinde üst kısmı daha sade olan modelleri tercih etmelidir. Gelinlik modellerinin üst bölümünde kullanılacak olan dantel ve işleme tasarımları, göğüslerin olduğundan daha büyük gösterilmesine neden olabilecektir. En şanslı gelin adayları kum saati vücut tipine sahip olanlardır. Kum saati vücut tipleri için tüm gelinlik modelleri uyumludur ve herkes kendi tarzına göre rahatlıkla seçebilir.

Mekana Göre Tesettür Gelinlik Seçimi Nasıl Olmalı?

Tesettür gelinlik modelleri kategori sayfasında gösterilen modelleri mevsime ve mekana göre tercih edebilirsiniz. Gelinliklerin tasarımları ve kullanılan kumaş türleri, mekana göre farklı modellerin hazırlanmasını sağlıyor. Mekana göre tesettür gelinlik seçimleri, açık alan ve kapalı mekanlar için uygun modeller arasından yapılıyor. Açık hava düğünleri için tesettür gelinlik modelleri seçimi yapılırken, düğün konsepti ve mevsim şartları göz önünde bulundurulmalıdır. Açık havalarda yapılacak olan düğünler için sunulan seçenekler şunlardır.

  • Kır düğünü,
  • Teknede düğün,
  • Plaj düğünü,
  • Havuz başı düğünü,

Kır düğünü için mekanı uygun gelinlik modelleri, terletmeyecek ve şifon kumaş ürünleri kullanılarak hazırlanıyor. Sonbahar mevsiminde yapılacak düğünler için dantel detaylı ve ipek kumaş kullanılarak yapılmış gelinlik modelleri seçilmelidir.
Kapalı mekanlar için gelinlik modeli seçimleri, düğün mekanına göre yapılabilir. Otel düğünü, düğün salonu düğünü, tarihi düğün mekanları için uygun gelinliklerin seçilmesi, ihtişamlı görüntüyü yakalamanızı sağlayacaktır.
Otel düğünleri için tesettür gelinlik seçimlerinde modern tasarımlara öncelik vermek daha uygun seçim yapmayı sağlayacaktır. İşlemeli kumaşlar, taşlı işlemeler, uzun duvak seçeneklerine sahip gelinlikler kapalı mekanlar için uygun gelinlik modelleridir.

Tesettür Gelinlik Nasıl Seçilir?

Tesettür gelinlik modellerinin seçimini yapmak isteyen gelin adayları, seçim yaparken nelere dikkat edeceğini öğrenmelidir. Tüm gelinlik modelleri, vücut tipine göre göre seçilmelidir. Her kadın düğün gününü ve giyeceği gelinliği hayal ederek düğün gününe kadar gelebiliyor. Gelinlik seçiminde ilk husus vücut tipinin belirlenmesidir.
Tesettür gelinliklerde de vücut tipine göre sade ya da dantel detaylı tasarımlı modeller seçilebiliyor. Vücut tipine göre yapılan gelinlik seçimleri en iyi görüntü oluşmasını ve gelinin düğün boyunca kendisini daha rahat hissetmesini sağlayacaktır. Gelinlik üzerinde kullanılan tasarım detayları ve kumaş kalitesi, gelin başı, diğer aksesuar çeşitleri tesettür gelinlik seçiminde göz önünde bulundurulması gereken detaylardır. Vücut tipine uygun tesettür gelinlik seçimi yapıldığında, olduğundan daha zayıf ve daha uzun görünmeyi, bununla beraber hedeflenen şıklığın yakalanmasını sağlayacaktır.

2023 Yeni Sezon Tesettür Gelinlik Fiyatları

Yeşim gelinlik modellerini inceleyen tüm gelin adayları, hem kendi tarzlarına hem de hayallerini süsleyen ürün çeşitlerini görebilecektir. 2023 yeni sezon tesettür gelinlik modelleri için belirlenen fiyatlar, her model için farklıdır. Bu farklılıklar, gelinliklerin tasarımında kullanılan dantel, taş işleme, başlık, aksesuar ürünleri ve kumaş kalitesine bağlı olarak değişiyor.
2023 yılı için tasarlanan tesettür gelinlikler, mevsim ve mekan özelliklerine göre özel hazırlandığı için farklı kumaş özellikleri kullanılabiliyor. Kumaşın kalitesi, gelinlik üzerinde kullanılan işlemeler, tesettür gelinlik fiyatlarının artmasına ya da diğerlerine göre daha uygun olmasına neden oluyor. Vücut tipine göre hazırlanan gelinlik modellerinde kullanılan her detay yeni yılın trend modellerinin farklı fiyat seçenekleri ile gelin adaylarına sunulmasını sağlıyor.

 

 

daha fazla

Gelinlik Randevusu Al

Hayallerini süsleyen gelinlik için randevu almayı unutma!
İlk defa gelinlik seçimi için randevu almak için formu doldurunuz

Kişisel Bilgileriniz Üçüncü Şahıslarla ve Çözüm Ortaklarıyla paylaşılmaz
KVKK- BAŞVURU FORMU

WhatsApp WhatsApp
X
×
{ "data":[{"event_name":"ViewContent","event_time":1683705868,"action_source":"website","event_id":"event.id.123","event_source_url":"https://www.yesimgelinlik.com/tesettur-gelinlik-modelleri","user_data":{"client_ip_address":"34.96.146.40","client_user_agent":""}}],"test_event_code":"TEST79575"}