2023 Tesettür Gelinlik Modelleri

2023 Tesettür Gelinlik Modelleri Sık Sorulan Sorular

En Trend Tesettür Gelinlik Modelleri 2023

Düğün tarihi yaklaştıkça gelin adaylarını strese sokan unsurlardan bir tanesi de gelinlik seçimidir. Her gelin, hayallerini süsleyen gelinlikle dünya evine girmek ister. Onlarca çeşit arasından bütçenize, tarzınıza ve hayalinize hitap eden gelinliği bulmak, sanıldığından daha zorlayıcı olabilir. Tesettür gelinlik modelleri 2023 trendlerini yakından takip eden Yeşim Gelinlik kalitesi ile sizler de hayalini kurduğunuz gelinliğe sahip olabilirsiniz.

Özgün tasarımların ve göz alıcı işlemlerin yer aldığı koleksiyonu ile gelin adaylarının ilk durağı olmayı başaran Yeşim Gelinlik, yükselen trendleri yakından takip eden tasarımcıları ile her zaman güncel modelleri ön plana çıkarır. Birbirinden farklı fikirlerle tasarlanan farklı kalıplardaki gelinlikler arasından tarzınıza hitap eden modelle sizler de hayatınızın en özel günü için hazırlanabilirsiniz. Beyaz ve krem tonlarının kullanıldığı birbirinden şık gelinlikler, farklı tarzlara hitap edebilmek adına geniş model seçeneği ile satışa sunulur.

Sizler de 2023 tesettür gelinlik modelleri arasından; düğün mekanınıza, organizasyon konseptinize, tarzınıza ve vücut tipinize göre bir seçimde bulunabilirsiniz. Her mevsimde ve her hava koşulunda gönül rahatlığı ile kullanım sağlayabileceğiniz göz alıcı modellerden bir tanesi ile öznesi olduğunuz düğününüzde tüm beğeni dolu bakışları üzerinize çekebilirsiniz.

Mevsime Uygun Tesettür Gelinlik Seçimi

Hem gelinler hem de damatlar için düğün organizasyonu oldukça önemlidir. Organizasyon için belirlenen konsept ise geri kalan detaylarla yakından ilgilidir. Özellikle gelinler, düğün konseptleri ile uyumlu bir gelinlik tercih etmeyi isterler. Örneğin, açık alanda kır düğünü organize ediliyorsa bu noktada gelinler daha rahat ve özgür hissedebilecekleri hafif modelleri tercih edebilirler. Uçuş uçuş eteklere sahip, daha az kabarık ve ince kumaşlı modellere yönelinebilir. Gelinlik modelleri 2023 koleksiyonu içerisinde sıkça karşılaşılan çiçek motifli güpürler ile gelinliklere daha hafif ve samimi bir görünüm kazandırılır. Yaz ve bahar mevsimlerinde gerçekleştirilen açık hava düğünleri için; tül, şifon ve dantel kumaşlara sıkça yer verilir.

Eğer düğününüzü sonbahar ya da kış aylarında gerçekleştirmeyi planlıyorsanız bu noktada tercihiniz açık hava gelinliklerinden daha farklı olmalıdır. Kabarık modellerin sıkça görüldüğü kış gelinliklerinde daha ağır kumaşlar tercih edilir. Gösterişli taşlarla süslenmiş işlemeli modelleri özgün fikirlerle bir araya getiren Yeşim Gelinlik ailesi olarak, özel gününüzü unutulmaz kılmayı hedefleriz. Daha çok saten kumaşların tercih edildiği kış gelinliklerinde ağır işlemeli tasarımlar ön plana çıkar.

2023 Tesettür Gelinlik Modası

Gelişen ve değişen gelinli modası ile birlikte modellerini güncel tutmayı başaran Yeşim Gelinlik, geniş ürün seçeneği ile her tarza ve zevke hitap etmeyi başarır. Sezonun trendlerini yakından takip eden tasarımcılarımız ile ortaya koyduğumuz özgün modeller arasından dilediğiniz tasarımla sizler de düğününüzü daha da unutulmaz hale getirebilirsiniz. Tesettür kapalı gelinlik modelleri 2023 tasarımları ve işlemeleri ile göz alıcı bir asalet sunar. Gecenin öznesi olarak tüm dikkatleri üzerinize toplayabileceğiniz şık ve çarpıcı gelinliğinizle kendinizi hem psikolojik hem fizyolojik olarak çok rahat hissedebilirsiniz.

Minimal modellerin ön plana çıktığı son zamanlarda gelinler kendilerini her zamankinden daha rahat hissetmeyi isterler. Hareket alanlarını kısıtlamayan ve düğün boyunca üzerlerine yük bindirmeyen tasarımlara yönelen gelinler, en özel günlerinde sade ve asil bir görünüme sahip olmayı isterler. Sizler de tercihinizi daha minimal, sade ve asil tasarımlardan yana kullanarak asaletinizi konuşturabilirsiniz. Gelinlik modelleri tesettür 2023 kategorisinde bulunan onlarca model arasından içinize sinen ve hayallerinizi süsleyen tasarım ile düğün gününüzün parlayan yıldızı olabilirsiniz.

Özgün Tasarımlı Yeni Sezon Tesettür Gelinlik Modelleri

Gelinlik seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli husus, vücut tipine uyum sağlayan modeli seçmektir. Birbirinden farklı kalıp ve kesimde üretilen onlarca model arasından vücut tipiniz için en uygun olan model ile organizasyonunuzun gözdesi olabilirsiniz. 2023 Kapalı gelinlik modelleri; kaliteli kumaşları, özgün tasarımları ve göz alıcı işlemeleri ile ön plana çıkmayı başarır. Birbirinden gösterişli modellerin ön plana çıktığı Yeşim Gelinlik koleksiyonu içerisinden sizler de kriterlerinize uygun modeli seçebilirsiniz.

Son zamanlarda popülaritesi hayli yükselen A kesim modeller, gelinlere hem rahat bir hareket alanı sunar hem de şık bir görünüm vaat eder. Zarafetin ve asaletin göstergesi olarak öne çıkan bu kesimin yanı sıra prenses model gelinlikler de yoğun bir şekilde rağbet görür. Büstiyer kısmı daha çok taşlı ve işlemeli olarak karşımıza çıkan prenses model gelinlikler daha gösterişli ve göz alıcı bir görünüme sahip olmayı isteyen gelinler için ideal fırsatlar sunar. Balık kesim gelinlik modeli ile denizkızı görünümünü yakalayabilirsiniz. Vücut tipiniz ile uyumlu bir balık model ile kusursuza yakın bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Son zamanlarda popülaritesi artan 2023 tesettür gelinlik modellerinden bir tanesi de düz kesim gelinliklerdir. Minimalist tasarımların ön plana çıkmasıyla birlikte yoğun bir şekilde tercih edilen bu modeller, organizasyon süreci boyunca rahat hareket etmek ve sade bir zariflik yakalamak isteyen gelinler için cazip fırsatlar sunar. Sizler de tesettür gelinlik fiyatları 2023 alanında detaylı bir araştırma yaparak bütçenize, konseptinize, tarzınıza ve vücut tipinize uygun olan modeli tercih edebilirsiniz.
 

 

daha fazla

Gelinlik Randevusu Al

Hayallerini süsleyen gelinlik için randevu almayı unutma!
İlk defa gelinlik seçimi için randevu almak için formu doldurunuz

Kişisel Bilgileriniz Üçüncü Şahıslarla ve Çözüm Ortaklarıyla paylaşılmaz
KVKK- BAŞVURU FORMU

WhatsApp WhatsApp
X
×
{ "data":[{"event_name":"ViewContent","event_time":1683705914,"action_source":"website","event_id":"event.id.123","event_source_url":"https://www.yesimgelinlik.com/tesettur-gelinlik-modelleri/yeni-sezon-tesettur-gelinlik","user_data":{"client_ip_address":"34.96.146.40","client_user_agent":""}}],"test_event_code":"TEST79575"}