Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Kayıt Yap | Giriş Yap

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Ankara Gelinlik Moda Evleri

  • Listelenen: 13 Aralık 2017 11:47
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Ankara Gelinlik Moda Evleri

2018 tasarımları ve 2019 yılına övgülerle sunulan en trend gelinlik modelleri, Ankara gelinlik moda evleri vitrin ve kataloglarını süslemeye başladı. Düğün sezonu başlamadan hazırlanan yeni kreasyonlar ile en şık gelinler, an masumane gelinlikler ve en kaliteli duruşlar sunuluyor. Kadın güzelliği ve naifliği ön plana çıkarılarak, sanatsal çalışmalar ile benzersiz gelinlik modelleri sunuluyor.

Başkent gelinlik modasında yeni sezon için sunulan modellerde; yine bol parıltı, dantel estetiği ve sırt dekolteleri ön planda. Boyun şahaneliği, gerdan ve sırt omurgasının en estetik biçimde görsellendiği gelinlik modelleri, her gelin adayına çok yakışacak.

2018- 2019 Gelinlik Modası

Kuyruklu ve asimetrik upuzun etekler, 2018 gelinlerinin kuğu gibi görünmesini sağlayacak. Muazzam duvaklarla senkronize edilen yaka formatları, gerdan, boyun ve harika çene yapısının ön plana çıkmasını sağlıyor.

Ankara Gelinlik Moda Evleri, moda sektörünün en köklü ve öncü firmaları olarak, neredeyse modanın tarihi kadar bir tecrübeye sahiptir. En özel dikiş ustaları, üstün kabiliyetli terziler, işleme ustaları ve tasarımcılar ile hayal gibi güzel, masal kadar tatlı, en özel gününüze hazırlanıyorsunuz.

Gelin Buketi Nasıl Seçilir?

Taze çiçek daima en özeldir. Tomurcuk minik güller, kır çiçekleri, lavantalar, sümbülleri, kasımpatılar… En sevdiğiniz çiçekten hazırlatacağınız gelin buketi ile, ölümsüzleştirdiğiniz anı avuçlarınızdan yansıtabilirsiniz.

Ankara gelinlik moda evleri, sadece taze çiçeklerle değil, yapay ve kumaş buketlerle, gelinliğe uygun tasarımlarını sunuyor. Dilerseniz altından, gümüşten, pırlantadan bile buket seçebilirsiniz. Günün en şahanesi siz olarak, her istediğinizi en özel gününüz için seçebilirsiniz.

Listing ID: 2665a30e87cbd71f

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.