Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Kayıt Yap | Giriş Yap

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Gelinlik Firmaları

  • Listelenen: 13 Aralık 2017 11:33
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Gelinlik Firmaları

Moda, Paris’ten İtalya’dan değil, Ankara’dan başlar ve yükselir. Özellikle gelinlik modasında Başkent, belirleyicidir. En nitelikli işçilik, en özel dikiş becerileri, geleneksel fontlar ve gelinlere en özel işçilik sunumları ile benzersiz tasarımlar üretiliyor. Ankara gelinlik firmaları, gelinlik çarşıları, moda evleri ile düğün cenneti niteliğindedir. Sadece Türkiye’den değil, yurt dışından gelen gelin ve damat adayları, eşsiz tasarımları Ankara’nın elit tasarımları ile elde ediyor.

Başkent’ten Gelinlik Manzaraları

Siz, en güzel gelini gördünüz mü?

Henüz tanışmamış iseniz, muhteşem gelinliklerden birini giyin ve aynanın karşısına geçin. Tam orada, Dünya’nın en özel gelini duruyor.

Ankara gelinlik firmaları, her gelini standart moda sokmadan, her geline özel tasarımlar gerçekleştiriyor. Her gelin adayını masalsı güzelliklere kavuşturuyor ve karakteristik özelliklerine göre, kişiye özel tasarımlar gerçekleştiriyor.

Ülkenin en köklü moda evleri ve gelinlik firmaları Ankara’da faaliyet gösteriyor. Başkent giyim kuşamından bahsedilirken, hep asalet söz konusudur. Her geline en özel kumaşlar seçilerek, yüksek kalite ve özel dikiş dokunuşları ile şaheserler ortaya çıkarılıyor.

Damat Kulislerinden Fısıltılar

2018 yılının en şahane smokini, en karizmatik damat adayının omuzlarında biçimleniyor…

Ankara gelinlik firmaları ve damat giyim firmalarının, benzersiz kumaş kalitesi ile ürettiği damatlıklar, podyumların Başkent’te taşındığını gösteriyor. En asil, en şık ve en yakışıklı damat adayları, Ankara’nın işinin ehli terzileri ile bambaşka bir hoşluğa dönüşüyor. Sadece damadı değil, sadıç, damat ekibi ve en hoş beyleri düğün konseptine muazzam şekilde hazırlıyorlar.

Listing ID: 8135a30e586a9a9b

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.